Zajímají vás nové trendy, i když už nejste nejmladší? Mně ano. Ačkoli je mi už hodně přes třicet, stále se učím nové věci. Když k nám dorazila móda oholených, s prominutím, pipinek, hned jsem se oholila, abych byla taky „in“. Moje stejně staré kamarádky, se kterými chodím plavat a do sauny, to ocenily jako vtipné a zajímavé, ale stoprocentně vím, že žádná z nich dole oholená není.
Na gynekologii chodím ke svojí kamarádce, ale nedávno jsem musela na vyšetření k jinému lékaři. Ač bych to u sebe nečekala, strašně jsem se styděla, že jsem oholená, a dokonce jsem čekala, že na to pan doktor nějak zareaguje. Pochopitelně nezareagoval, a když jsem se pak svěřovala se svými obavami svojí pětadvacetileté kolegyni, řekla mi, že bych se snad měla stydět, kdybych nebyla oholená.
A tak chci vyvolat debatu, abych si v tom udělala jasno. Zajímalo by mě, jak je tomu skutečně. Holíte se? A stydíte se za to? Berete to jenom jako svou a partnerovu intimní věc, nebo je to pro vás hygienickou samozřejmostí? Děkuji všem za jejich názory.

Bára