Milé dámy, milí pánové, virtuální identity,
nastal čas strhnout masky, odkrýt své líbezné tváře a podívat se sobě navzájem zpříma do očí. Neptejte se proč, protože odpověď „nevím“ slyšet nechcete. Jen ve stylu středověkého bubeníka se snažím upoutat vaši pozornost směrem k připravovanému srazu Ženy-in.
Na tomto místě již několik dní velká spousta z vás diskutuje na téma kde a kdy udělat další sraz čtenářek a čtenářů Ženy-in. Poslední byl před skoro rokem. Letní opékání prasátka vzhledem k povodním odpadlo, a tak nemá cenu další sraz oddalovat.
Kde a kdy sraz bude, ještě není jasno. Rozhodnout o tom můžete právě vy. V naší anketě. Hlasovat můžete pro tři města (přece nejsme pragocentristi) a tři termíny, a to tak, že každému městu můžete, ale nemusíte přiřadit termín, který se vám hodí.
Na závěr, abych nenudil románem, mám ještě výzvu. Pokud vyhraje Praha, můžeme a zorganizujeme sraz my z redakce. Pokud vyhraje Brno nebo Olomouc potřebujeme najít někoho, kdo se v těch místech o sraz postará – tedy sežene a objedná restauraci. Kdo by se toho úkolu ujal, ozvěte se na mejl Krize@zena-in.cz .
Teď by se slušelo nějak stylově zakončit tento čtivý článek, proto děkuji za pozornost, Odcházím…