Odhalte nový rozměr krásy ukryté v hlubinách moře. Mořské řasy, které jako husté mořské vlasy vytvářejí pod hladinou fantastické a roztodivné pohyblivé obrazy, skrývají v sobě tajemství krásy. Oddejte se skvělému pocitu z moře krásných vlasů. Svých vlasů. Stačí vyzkoušet novou řadu vlasové kosmetiky Lybar s výtažky z mořských řas.
Pouze Lybar poskytne vašim vlasům unikátní péči založenou na účincích přírodních výtažků z mořských řas. Čtyři druhy výtažků vám vždy přinesou účinné látky získané z ekologicky čistého prostředí mořských vod ze souostroví Bréhat.

Například nové laky na vlasy Lybar jsou obohaceny o výtažek ANTILEUKINE 6®, který ochrání vaše vlasy před nepříznivými účinky UV záření po celý den. Řasa, ze které je tento výtažek, bývá při mořském odlivu vystavována působení UV záření, proto si proti jeho účinkům vytvořila dokonalé obranné látky.

Pěnová tužidla a šampony Lybar obsahují SEA SILK®, výtažek s lyrickým jménem "mořské hedvábí". Ten vlasy vyživuje, obnovuje jejich strukturu a zvyšuje jejich odolnost. Vytvořený povrchový mikrofilm je chrání před nežádoucími vlivy okolního prostředí a udržuje vlasy optimálně hydratované.

Zacelení poškozené struktury vlasů a zároveň i ochranu před mechanickým a tepelným namáháním zaručí vašim vlasům výtažek BIO-STRUCTURER® obsažený v řadě výrobků Volume a ve vlasovém vosku Lybar. BIO-STRUCTURER® obnovuje pružnost vlasů a usnadňuje tak finální úpravu vlasů do účesu.

Výtažek OLIGOGELINE® s vysokým obsahem minerálů a stopových prvků obsahují všechny oplachové balzámy a stylingové gely Lybar. Při jejich používání poskytnete vašim vlasům trvalý hedvábný lesk a pevnost.

Na každém výrobku řady Lybar u symbolu kapky naleznete jeden z výtažků s unikátními účinky na vzhled vašich vlasů.

Tajemství krásných vlasů? Hřeben, zrcadlo a nový Lybar!

Právě teď se můžete zúčastnit soutěže o 15 balíčků vlasové kosmetiky Lybar a sportovní kabelku! Soutěžní otázku najdete v rubrice Hrajte a vyhrajte!