Léto ještě skoro ani neskončilo a máme před sebou dlouhý podzimo-zimní nečas, přesto už teď mají tvůrci trendů jasno, co se bude dít na jaře 2003. Tyhle trendy k nám například přišly až z Los Angeles a prý se podle nich hodlají příští rok řídit nejen celebrity, ale také jejich obdivovatelé.
Co se bude nosit? Bavlna, len a všechny přírodní materiály, které „dýchají“. Bílé sukně s volánky, dívčí blůzičky. Bělené nebo pískované džíny. Sportovně laděné modely a nazouvací sportovní boty. Sluneční brýle, jaké nosívala Jackie Onassisová.
Co se bude jíst a pít? Zdravé koktejly s příměsí zeleného čaje a máty. Vegetariánské přesnídávky. Soja na všechny způsoby.
Co se bude dělat? Sportovat a rozjímat. Nejlepší je kombinace baletu a jógy, to fakticky frčí. Ale taky se bude odpočívat. Neděle je od slova nedělat, takže žádné řeči a poflakovat se! Dát si masku, vyčistit tělo zvenku i zevnitř, zajít si na masáž, plavat ve vlastním bazénu, opalovat se… - Pravda, tady přece jen nejsme v L. A., takže s tím bazénem pomalu, třeba si zajděte do veřejných lázní :-)
A absolutně posledním hitem na spravení nálady a na pohodu duše i těla je… ČOKOLÁDA!
Reklama