Lidský organismus potřebuje pro svoji správnou funkci mnoho různých vitamínů. Uvádí se, že až osmdesát procent této potřeby připadá na vitamín C. Vitamín C, neboli kyselina askorbová, je jedním z nejdůležitějších vitamínů pro lidský organismus a jeho účinky mají blahodárný vliv na prevenci a léčbu mnohých nemocí - pomáhá při stresu, úzkosti, únavě, nedostatku energie, proti rakovinotvorným látkám, posiluje imunitní systém. Proto bývá někdy označován jako „vitamín krásy“.
Vzhledem k tomu, že málokdo z nás je schopen sníst denně takové množství ovoce a zeleniny, aby poskytl svému tělu dostatek kyseliny askorbové, přichází společnost Walmark s potravinovým doplňkem MegaCéčko a MegaCéčko retard, které obsahují dostatečné množství potřebného vitamínu C. MegaCéčko je k dostání ve třech různých příchutích. MegaCéčko retard je vyrobeno speciálním technologickým postupem, tak aby se vitamín C uvolňoval postupně, čímž je zajištěn dlouhodobý účinek vitamínu C během dne a jeho lepší absorpce do celého těla.

MegaCéčko obsahuje desetkrát více vitamínu C, než jaká je doporučená denní dávka. Příjem šedesáti miligramů kyseliny askorbové denně postačí jako prevence před kurdějemi, ale desetkrát vyšší množství již pomáhá organismu bojovat proti virovým onemocněním.

Společnost Walmark nabízí dva druhy: MegaCéčko a MegaCéčko Retard. MegaCéčko s obsahem 600 miligramů vitamínu C v jedné tabletě je k dostání s příchutí jahodovou, citrónovou a pomerančovou, a to v balení po 30 nebo 100 tabletách. MegaCéčko Retard s obsahem 500 miligramů vitamínu C v jedné tobolce zakoupíte v malém praktickém balení po 30 tobolkách, navíc je obohaceno o šípky, které jsou bohatým přírodním zdrojem vitamínu C.
MegaCéčko nebo MegaCéčko retard? Pro který z výrobků se rozhodnout? Podle odborníka na výživu z Walmarku, Mgr. Jana Heinricha, se stačí řídit následujícím: „MegaCéčko je vhodné pro ty, kteří potřebují zvýšené množství vitamínu C, zejména v důsledku akutní nemoci nebo nedostatku vitamínu C. MegaCéčko totiž v jedné tabletě obsahuje více vitamínu C než MegaCéčko retard. MegaCéčko retard je zas vhodné při preventivním užívání, kdy je zajištěno pozvolné vylučování vitamínu C do organismu.“
V čem je MegaCéčko retard unikátní? Slovo „retard“ je anglického původa a lze jej přeložit jako „zpoždění“. Přesně takové účinky totiž MegaCéčko retard má – vitamín C, který přijmeme do těla má obvykle snahu se co nejrychleji vyloučit. Unikátní technologie, jakou je MegaCéčko retard vyrobeno, dovoluje postupné, tedy „zpožděné“ vylučování vitamínu C do našeho těla. Tím je zaručeno pozvolné uvolňování a vstřebávání této důležité látky. Díky MegaCéčku retard má náš organismus zaručen postupný a rovnoměrný přísun vitamínu C po většinu dne. Proto také nedochází k nadměrnému jednorázovému zvýšení hladiny vitamínu C v organismu, a tak může na náš organismus blahodárně působit déle a lépe.

Právě teď na Ženě-in probíhá soutěž, ve které můžete mimo jiné vyhrát velké balení Megacéčka a ještě se pobavit. Do soutěže se můžete zapojit ZDE, nebo do ní vstoupit prostřednictvím butonu na hlavní straně.
Reklama