Moře je krásné. S tím určitě budete souhlasit. A moře navíc dovede kousek své krásy předat i vám. Konkrétně vaše vlasy viditelně pookřejí, pokud jim dopřejete péči v podobě nové řady vlasové kosmetiky Lybar.

Nová řada, která využívá nejnovější poznatky o mimořádných dermatologických a kosmetických účincích mořských řas, zcela nahrazuje dosavadní oblíbenou řadu Lybar Original. Na pultech se v novém designu objevuje již v těchto dnech. Nová řada Lybar zaujme už na první pohled, základem nového designu jsou dva odstíny módní fialové barvy v metalickém provedení.

V portfoliu nové řady Lybar najdeme všechny druhy výrobků potřebných pro péči o vlasy. Vedle tradičních laků na vlasy jsou to pěnová tužidla, gely, šampony, balzámy a nově i pěnový vosk. Jednotlivé druhy výrobků jsou dále označeny podle stupně tuživosti nebo zvláštních účinků výrazně barevným proužkem. Podle nich se pak zákazník rychle orientuje v základních řadách EXTRA HARD, HARD, SOFT, TREND a VOLUME.

Více se o nové řadě Lybar dozvíte už příští týden, kdy začíná akce Péče o vlasy, v jejímž rámci budete moci mimo jiné i vyhrát balíček vlasové kosmetiky Lybar.
Reklama