Podzim je obdobím, kdy se definitivně loučíme s teplými a dlouhými dny, letním lenošením a velmi často také bohužel dobrým zdravím. Právě na sklonku roku totiž na nás se změnami počasí přicházejí různé neduhy, nejčastěji virové. Můžeme proti nim bojovat lepší životosprávou, otužováním, teplým prádlem a velkými dávkami vitamínů. A také vtipem. Nevěříte? Pojďte si to vyzkoušet se Ženou-in!

Naše nová speciální měsíční soutěž „Bojujeme s chřipkou a sršíme vtipem“ bude probíhat celý říjen a každá z vás má šanci vyhrát zajímavé ceny. Co pro to musíte udělat? Každý všední den kromě víkendu budete mít za úkol splnit zadaný soutěžní úkol – spolknout jednu tabletu Megacéčka a chránit se tak před chřipkou. Nedostanete se k internetu denně? Nevadí. Pokud nebudete mít možnost svoji tabletu spolknout, můžete napříště sníst o jeden vitamín víc, ale maximálně dva denně, aby tělu nehrozilo předávkování.:-)
Každá z vás soutěžících bude mít po celou dobu soutěže na speciální soutěžní podstránce (dostanete se na ni z hlavní strany Ženy-in.cz nebo z rubriky Hrajte a vyhrajte) přehled o svých splněných a nesplněných úkolech – kolik vitamínových tabletek jste snědla, popřípadě kolik vynechala. Každý den se vám zobrazí aktuální stav.
„Spolknutí“ představuje kliknutí na zobrazenou tabletu Megacéčka. Každý den se na stránce zobrazí nová „dávka“.
V závěru soutěže ještě dostanete soutěžní otázku, abychom prověřili vaše znalosti o vitamínech a péči o zdraví, a pak – pokud jste pilně polykala Megacéčko – už se můžete těšit na výhru od Walmark - 30 balíčků obsahujících Megacéčko 100 tablet a Zinek 30 tablet). O pořadí rozhodne čas, tedy rychlost splnění všech úkolů.

Bavte se s Megacéčkem a buďte zdravé nejen na podzim, ale po celý rok!