Kdo chvíli stál, již stojí opodál, říkalo se, když létaly třísky při kácení lesa. A „kdo chvíli m…l již m..í opodál,“ říkaly postavy v jedné Cimrmanově hře, když draftovali směr severní pól. A protože Žena-in nechce být ani v jedné z výše jmenovaných situací, přichází dnes se staronovou rubrikou.
Ty (ti) z vás, kdo navštěvují Ženu-in od počátku, jistě pamatují na rubriku „Důležité odkazy“. Ano, naším rozhodnutím byla kdysi i proti vašemu odporu zrušena. Byla za tím lenost i pocit, že při existenci mnoha portálů je taková rubrika na našem malém webu na nic. Nyní jsme názor pozměnili. Nechceme ani teď konkurovat portálům jako Seznam, Centrum, Atlas, ale jistý prostor pro „důležité“ i „nedůležité“, ale o to zajímavější odkazy nám na Ženě-in chybí. Proto ode dneška po každý den do skončení věků :-) najdete v levé liště Ženy-in nový butonek na „Zajímavé odkazy“. Lepší název nás nenapadl, pokud nějaký lepší máte, šup sem s ním.
Když jsem se pouštěl do přípravy nové rubriky, říkal jsem si, že přijdu v neděli večer, nadefinuji kategorie, prolezu web, zadám tak cirka 150 odkazů a bude to. Přišel jsem v neděli večer napsal jsem si pár kategorií vlezl na web a začal se topit. Nebyl jsem schopen říct tak tohle už nedávat a tohle ještě jo. Rozhodl jsem se tedy, že to nechám na vás. Víte o nějaké službě, která vám pomáhá? Znáte nějakou supr stránku na kterou by měli zamířit virtuální kroky vašich netových kamarádek, nebo jste něco sama (sám) stvořila? Pár odkazů jsem tam hodil, ale zbytek je na vás. Počet kategorií není daný. Můžeme ho libovolně rozšiřovat. Proto pokud zadáte nový odkaz, napište mi, že by bylo dobré zadat novou kategorii, třeba přímo do popisu konkrétního linku.
Jen upozornění… protože chci zamezit úchylům v zadávání pornostránek, podléhá schválení každého odkazu mně. Kdykoliv něco přidáte, přijde mi mejl a já nebudu váhat, a pokud to bude jen trochu možné ihned pospěchám schvalovat :) .

Z redakčního kotlíčku mám ještě jednu zprávičku: Protože už redakci nebaví zjišťovat, co dávají kdy v televizi, v přípravě je nová služba TV program, čímž snad začíná doba, kdy se snad začneme zabývat i kulturou – nejen televizní.

A na závěr (a to jsem zvědavý jak to dopadne) mám pro vás malou výzvu. Naše rubrika Testy a kvízy neskomírá, ale přímo chcípla. Proto, máte-li chuť udělat pro své kamarádky inteligenční, či humorný test, či vás zajímá, jak jsou na tom s vědomostmi obraťte se na můj e-mail krize@zena-in.cz a já vám sdělím v jakém tvaru test potřebujeme, aby ho redakční systém zchroustal. A abyste neměly pocit, že to je úplně zadarmo, každý zveřejněný testík odměníme 50 Kč, a pokud bude opravdu hodně povedený možná i přidáme :)

A teď už musím jít, aneb „Konec hlášení“, nebo „Ptáček shledáček“, nebo že by „Čus brus“?