Obvykle se jen mračíme nad tím, co si to na nás zase módní tvůrci vymysleli. Kdo má pořád kupovat nové a nové sukně, kabáty, kalhoty a halenky v nejtrendovějších trendech, když v portmonce se krčí jen pár pomuchlaných stokorun?! Tentokrát ale na podzim a v zimě vystačíte i s velmi skromným rozpočtem a přitom budete totálně IN. Do módy se nám zase s plnou parádou vrátila květinová 70. léta hippies. Vypadat co nejnenuceněji, co nejrozkokošeněji, co nejsplácaněji a co nejdivočeji – to je to, oč tu běží. :-)
Už v létě jste si zajisté vyzkoušely, že pomačkané sukně, nabírané halenky, širokánské zvonáče, a batikovaná trička vepředu do špičky nejsou zas tak špatným dědictvím květinové éry. Tak teď na to jednoduše navážete oblečením pro chladnější dny. Co rozhodně budete potřebovat?
Manžestrové sako nebo sametový kabát, pokud možno v béžové, hnědé nebo vínové barvě, nějaká ta odřeninka nevadí. Když ještě přidáte tu a tam záplatu, výšivku nebo prýmek, pak teprve to bude stát za to.
Nějaký patchwork a nezáleží na tom, zda pravý či falešný. Tričko, svetřík nebo kalhoty, které budou hrát všemi barvami a vzory, to je to, co si žádá bohémsko-hipízácký styl.
Korále, cetky, výšivky, šátky a další zbytečnosti - čím víc toho na vás vlaje a chrastí tím lépe. Kombinujte barvy, vzory a materiály. Oblékněte si sukni přes kalhoty a triko přes košili. Prostě se trochu odvažte. :-)
A samozřejmě taky kytičky - všeho druhu a ve všech podobách, protože bez nich by to opravdu nešlo...

A kde na to všechno máte vzít? Proč se omezit na nabídku butiků, ač jistě kvalitních a v kursu? Udělejte si čas a zajděte si zahrabat do sekáče. Věřte, že určitě najdete nějaký poklad.
Jen tak mezi námi, naše grafička Janka právě předevčírem v jednom second handu objevila úplně super sexy hippie tričko, fialové, vzorované a s rozšířenými rukávy. ;-)
Reklama