Je ráno. Už potřetí jste zamáčkla budík, ale teď už opravdu vstávat musíte. Dáte vařit vodu na kávu a zamíříte do koupelny. Proč jen to světlo nad zrcadlem musí být tak nemilosrdné? Zase další vráska? Kde se ty potvory jenom berou?
Odvěkou starostí žen, které za svým věkem už nějaký čas nemají příponu –náct, jsou více či méně patrné rýhy, které do jejich obličeje den za dnem vrývá čas. Ačkoli duší se cítíte stále jako někdy za dob studií, vaše tvář na vás hlavně po ránu kouká jakoby nevěřícně: Jsem to opravdu já? A jelikož jste žena moderní, která se nehodlá jen tak vzdát, vyrážíte dříve nebo později do boje s vráskami. Můžete to vzít od podlahy, neboli od drogerie, a aplikovat na svou pleť rozličné omlazovací a vyhlazovací krémy. Můžete se svěřit do rukou dermatologů nebo plastických chirurgů a žádat je, aby vaši tvář patřičně napnuli a „vyžehlili“. Můžete ale také zkusit přírodní omlazovací metody jako je zdravá životospráva včetně dietní stravy, dostatečného spánku, vynechání kouření, přemíry alkoholu a kávy, stejně jako se co nejvíce vyhnout slunění…
Bez kvalitního denního či nočního krému se však pravděpodobně stěží obejdete. Máme pro vás tip, který prý s úspěchem používá i nestárnoucí kráska Cher. Skin Activator Daily Replenishing Cream je jedním z řady vynikajících nových produktů péče o pokožku, založených na principech “výživy zvenčí” společnosti Herbalife.
Jeho aktivní složkou je glukosamin, který podporuje produkci kolagenu v pleti, jež následně vede k zlepšení struktury pokožky a vyhlazuje jemné i hlubší vrásky. Nezávislé klinické studie účinků glukosaminu v krému dokázaly 33 procentní snížení jemných i hlubších vrásek a 13 procentní vylepšení pevnosti pokožky po pouhých 4 týdnech. Po tříměsíčním používání dochází k dokonce 55 procentnímu vyhlazení jemných vrásek a zpevnění pleti. Skin Activator navíc obsahuje tři další účinné přírodní ingredience – antioxidační zelený čaj, mandlový olej, známý svými zvláčňujícími účinky, a cukr, podporující hladkost pleti, které viditelně vylepší pevnost a pružnost pleti a potlačují příznaky jejího stárnutí.

Chtěly byste tento krém, jehož cena je okolo 1500 korun, testovat v rámci čtenářského testování Ženy-in?
Reklama