Zdá se to být neuvěřitelné, ale nový podzimní trend líčení Oriflame z řady dekorativní kosmetiky Colour by Oriflame nás opět jasně upozorňuje na blížící se posun v ročních obdobích. Nastává tedy čas, abychom si udělaly radost a pozměnily s novým ročním obdobím i svou image.
Letošní podzimní trend líčení vychází z bohaté a vysoce elegantní palety barev inspirované bohatstvím, vášní a luxusem. Kolekce „Smyslná nespoutanost“ od firmy Oriflame, nabízející tři sady odstínů dekorativní kosmetiky Colour by Oriflame, dozajista podtrhne a rozzáří váš vzhled jako ty nejdražší šperky. Můžete si vybrat ty nejvhodnější odstíny ze tří palet – dvou v teplých tónech (bronzově-hnědé a zeleno-vínové) a jedné ve studených tónech (fialově-vínové). Každá z nich obsahuje Oční stíny, Tužku na oči, Hydratační rtěnku a Lak na nehty ve vzájemně se doplňujících odstínech.
Celou sadu líčení si můžete pořídit prostřednictvím kosmetických poradkyň Oriflame za pouhých 578 Kč, v září se speciální slevou za 408 Kč! Představte světu novou tvář a nechejte se obdivovat!

Právě teď se můžete zúčastnit soutěže o kolekci dekorativní kosmetiky Colour by Oriflame na stránce Hrajte a vyhrajte.
Reklama