Léto je obdobím odhalených ramen a minisukní. Každá žena se tedy snaží na horké letní měsíce připravit co nejpečlivěji – od pleťového krému s vyšším faktorem, přes dekorativní kosmetiku až po kvalitní tělové mléko. Protože je pokožka po zimě mnohdy suchá a povadlá, nabízí značka Dove v péči o pokožku opět revoluční řešení. Novinka, Dove Firming Lotion, obsahuje extrakty ze semínek vinné révy, účinné ceramidy a spolu s nejmodernějším hydratačním sysémem dodává pleti novou energii a svěžest.
Většina žen se po třicítce cítí stále mladě, ale jejich pokožka je na tom mnohdy hůř. Pravidelným používáním Dove Firming Lotion lze snadno a v soukromí svého domova dosáhnout zlepšení pevnosti a pružnosti pokožky. Zpevňující mléko Dove pokožku účinně zpevňuje a hydratuje, urychluje obnovu buněk a pleť je pak hladší na dotek a krásnější na pohled. Je pak jistě potěšením obléknout se do nových letních šatů. Již po prvním použití Dove Firming Lotion bude pleť znatelně hladší a pružnější. Testy společnosti Unilever prokázaly, že už po pouhých čtyřech dnech dodá emulze pleti novou energii. Zpevňující mléko podporuje funkci přirozených enzymů obsažených v pokožce a obnova buněk v horních vrstvách epidermis je tak rychlejší. Ve studii prováděné nezávislým výzkumným ústavem (AC Nielsen Bases) bylo zjištěno, že 73% zúčastněných respondentek (203 žen ve věku 18 – 65 let) zaznamenalo zpevňující efekt již po třech týdnech.
Poprvé byl v produktu z řady Dove Body Care použit extrakt z jader vinné révy. Tato vzácná látka je již velmi dobře známa v oblasti péče o pleť obličeje jako ochranný prvek proti stárnutí. Dove Firming Lotion s extraktem semínek vinné révy pomáhá ochránit pleť a podporuje její celkový pěkný vzhled a pružnost. Vinná réva obsahuje mnoho živin: ve slupce, v dužině, v semínkách a také v listech a výhoncích. Prokyanidiny jsou účinné antioxidanty, které deaktivují volné radikály a zabraňují jejich ničivým účinkům na pokožku, čímž ochraňují pleť před stárnutím. Ceramidy patří k nejdůležitějším lipidům obsaženým v pokožce – tvoří přibližně 50% všech lipidů v pokožce. Napomáhají ochranné funkci epidermis – posilují obranu proti náporům vnějších vlivů a brání ztrátě vlhkosti z pokožky. Posilování této ochrany napomáhá pevnější, hladší a zdravé pleti. Dove Firming Lotion s obsahem ceramidů kůži posiluje, intenzivně ji hydratuje a udržuje ji krásně pevnou a pružnou.
Pleť je každým dnem vystavovaná širokému spektru škodlivých vlivů (UV záření apod.), které podporují tvorbu volných radikálů. Volné radikály jsou přírodním nebezpečím pro naši pokožku. Narušují lipidy a proteiny v pokožce, což může vést až k předčasnému stárnutí a ztrátě pružnosti pokožky.
Tělové mléko Dove Firming Lotion je velice příjemné a nejlépe jej krouživými pohyby každý den vmasírovat do pokožky. Je dermatologicky testováno a vhodné pro každý typ pleti.
Reklama