Minulý týden byl pro mnohé z nás ve znamení překotného stěhování a sledování, kam až stoupla voda a jak moc zasáhla náš dům, byt, ulici nebo chalupu. Teď voda opadla a my se snažíme odklidit nánosy bahna a zlikvidovat následky katastrofy.
Teď je prostě potřeba přiložit ruku k dílu. A aby vaše ruce dobře pracovaly, musíte se o ně pečlivě starat. Především chraňte při všech likvidačních pracích svoje ruce gumovými rukavicemi! Všechno, čeho se dotkla záplavovová voda může být kontaminováno, proto pokud se náhodou vaše nechráněné ruce něčeho dotknou, je třeba ruce umýt v desinfekčním roztoku. S čistícími a desinfekčními prostředky se vaše ruce budou setkávat v následujícím období velmi často, a právě proto je nutné myslet i na hydrataci a následnou péči o ruce.
Prosředky obsahující chlór totiž pleť vysušují. Dlouhodobě nasazené gumové rukavice zese pokožku na rukou macerují a mohou způsobit rozličné ekzémy. Po důkladném umytí rukou desinfekcí a mýdlem je proto třeba ošetřit pokožku na rukou hydratačním krémem.
V tomto případě nejlepší službu vykoná nějaký kvalitní krém na ruce. Příkladem může být třeba krém na ruce z řady Margaret Astor MULTIACTIVE, který obsahuje vše, co ruce a nehty potřebují k dokonalé péči. Jsou v něm zastoupeny nejlepší a nejúčinnější přísady pro zvýšení hydratace, zklidnění a obnovu pleti a nehtů – alantoin, pantenol a sezamový olej. Používám tohoto krému nejenom uděláte velmi dobrou službu svým upracovaným rukám. Tento krém se dobře vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film, takže ruce můžete ošetřovat tak často, jak je to jen možné.
O padesát těchto krémů můžete ode dneška soutěžit v naší soutěži.