Každá žena touží po hebké a krásné pokožce, zvláště teď v létě, kdy odhalujeme větší část našeho těla pohledům okolí. :-) Nehledě na roční období je naše pokožka zrcadlem naší životosprávy a zdraví, ale i důkazem péče o ni. Když se o ni pravidelně staráme, odvděčí se nám pěkným, zdravým a zářivým vzhledem.

Chcete mít pokožku opravdu jemnou a dobře hydratovanou? Pro skutečně hedvábný pocit vyzkoušejte tělový krém Dove Body Silk, vytvořený pro individuální požadavky ženy, která chce své pokožce dopřát něco navíc. Tento krém obsahuje bohaté aktivní hydratační látky a zanechává pokožku jemnou a hebkou od momentu nanesení po celý den. Na dotek je příjemný jako hedvábí, rychle se vstřebává a vytváří na těle jedinečný hedvábný pocit.

Základem krému Dove Body Silk jsou látky, které pokožku aktivně hydratují a vstřebávají se rychleji, než je tomu u běžných tělových krémů. Pro aktivní celodenní hydrataci pokožky obsahuje krém hydratační látky a ochranné lipidy. Hedvábný pocit je výsledkem jedinečné směsi několika přísad výlučně používaných pro kosmetiku Dove. Krém Dove Body Silk zanechá pocit hedvábného doteku po celém vašem těle. Velmi důležitou součástí krému je i jeho jemná vůně, tak typická pro Dove.

Vyzkoušejte hedvábně jemný tělový krém Dove Body Silk, který aktivně hydratuje pokožku, rychle se vstřebává a vy sama ucítíte, jak příjemný a hedvábně jemný pocit po celém těle vám tělový krém může poskytnout.
Reklama