Zvláště teď v létě si užíváme hit dnešní doby - voděodolný oční make-up s dlouhotrvajícím účinkem. Naše oči vypadají pořád kouzelně a neodolatelně, i když vylézáme z bazénu, odcházíme z kina po shlédnutí nejnovějšího hollywoodského dojáku nebo jsme právě skončily v posilovně. Voděodolná řasenka je skvělá – ale problémy někdy nastanou ve chvíli, kdy se ji rozhodneme odstranit. Voda nebo váš obvyklý odličovač nemají šanci, ať se snažíte sebevíc, takže vám nezbývá, než sáhnout po jednom z těch vysoce mastných přípravků, které sice pohnou vaším make-upem, ale štípou v očích a navíc zanechají mastné skvrny na pokožce. STOP! Už nehledejte, máme pro vás skvělou akci – super odličovač s řasenkou!

RIMMEL London pro vás připravil výhodnou akci. Pokud si koupíte voděodolnou řasenku 100% Waterproof, dostanete k ní jemný odličovač zdarma!

Voděodolná řasenka 100% Waterfproof od RIMMEL prodlužuje řasy a dodává jim objem a přitom je dokonale odděluje, je vhodná i pro nositelky kontaktních čoček a pro citlivé oči, navíc řasy vyživuje a posiluje a má dlouhotrvající efekt.

Odličovač RIMMEL Gentle Eye Make Up Remover odstraňuje jemně a bez násilí všechny druhy očního make-upu včetně dlouhotrvajících a voděodolných přípravků. Díky tomu, že neobsahuje oleje, nezanechá mastné stopy na pleti. Jednoduše nanesete trochu na kosmetický tampon, necháte chvíli působit, není potřeba tlačit, jemně setřete, dokud poslední zbytky make-upu nezmizí. A to je vše!
Gentle Eye Make Up Remover je obohacen o hydratační vodu a provitamin B5, pomáhá zklidňovat citlivou oblast okolo očí, udržuje pokožku svěží, jemnou a pružnou. Není třeba dodávat, že přípravek je dermatologicky a oftalmologicky testován, je vhodný pro citlivé oči i pro nositelky kontaktních čoček.
Akce řasenka + odličovač zdarma RIMMEL London probíhá ve všech sítích drogerií a parfumerií do konce prázdnin.

Právě teď může deset z vás vyhrát voděodolnou řasenku a odličovač RIMMEL v naší nové soutěži v rubrice Hrajte a vyhrajte.
Reklama