Snem snad každé ženy je mít jemnou a vláčnou pokožku, a to pokud možno po celý rok, bez ohledu například na to, jak moc vystavujeme pleť slunečním paprskům nebo na to, kolik nám je let. Samozřejmě, že na naší pleti se rovněž „podepisují“ takové detaily, jako třeba jak často se sprchujeme nebo jaké sprchové gely a mýdla používáme. Při jejich výběru bychom měly myslet nejen na to, jak se nám líbí a jak jsou parfemované, ale v každém případě by takové přípravky měly obsahovat přírodní zvláčňující složky a měly by svým pH být co nejbližší přirozenému pH naší pokožky.
Pokud ale opravdu chcete mít pleť jemnou a hebkou, nestačí jen správný sprchový gel. Tu nejlepší službu vám prokáže hydratační a zvláčňující tělové mléko, které se nanáší na omytou a osušenou pokožku ihned po sprchování.
Například tělové mléko s ovesným mlékem a mandlovým olejem nebo s medem Johnson´s pH 5,5 z řady Přirozená hebkost vaši pleť zjemní a dodá jí hydrataci po celých 24 hodin. Toto mléko, které je skvělým doplňkem například ke sprchovému gelu s mandlovým olejem nebo medem Johnson´s pH 5,5, zajistí pleti dodatečnou účinnou hydrataci, rychle se vstřebává a nezanechává mastnou vrstvu.
Speciální složení všech přípravků řady Johnson´s pH 5,5 respektuje přirozené pH zdravé pokožky, které se pohybuje v rozmezí 4,5 až 6,5.

Právě teď probíhá na Ženě-in v rámci přílohy „Péče o tělo“ čtenářské testování sprchových gelů Johnson´s pH 5,5 a tělového mléka Johnson´s pH 5,5.
Reklama