Džínová sexy minisukně, která sotva zakrývá perfektně opálené tělo, mořem rozcuchané vlasy, sluneční brýle na čele… tak vypadá kráska pláže, za kterou se otáčí všichni na mořské pláži, u bazénu nebo u baru. Ani plážové krásky se neproducírují s obnaženou tváří, jemný dotek líčení dodá opálené pleti moderní šarm. S letní kolekcí Sunshimmer od RIMMEL vám to na pláži sekne a přitom se nebudete cítit jako zmalovaná. :-) Vaše rty budou ještě smyslnější, když použijete lesk na rty Vinyl Lip Gloss v jednom ze dvou rafinovaných odstínů - třpytivě zlatý „Simply sexy“ nebo transparentní se zlatými třpytkami „Chill Out“.
Nová tužka na oči a tvář Over Colour je odolná vůči rozmazání, takže vaše líčení se nezmění ani při rostoucí teplotě a zůstane třpytivě letní. Můžete ji použít jako linku na oči nebo jako oční stíny, které zvýrazní nebo zjemní váš vzhled. Fantazii se meze nekladou: co takhle požít tužku na vykreslení letního motivu na rameno? Vybrat si můžete z barev „Denim Dreams“ (inspirovaná odstínem džínoviny), „Azure“ (stříbrně modrá) nebo „Sun Goddess“ (jemně třpytivě hnědá).
Chcete být večer po slunění na pláži neodolatná? Nový make-up Cooling Bronzing Stick okamžitě uklidní a zakryje jemné nedostatky způsobené sluníčkem. A navíc dodá bronzový nebo zlatavý nádech, kdekoliv potřebujete… na dekolt, ramena, na tváře nebo pod obočí, všude tam, kde chcete zářit.
Nezapomeňte ani na další nezbytné prázdninové doplňky pro ruce a nohy - laky na nehty 60 Second od RIMMEL. Lákavé zlatavé odstíny, které uschnou právě včas pro setkání s přáteli. Oslňující na zlatavé kůži je odstín „Sun Goddess“ (hnědě zlatá), ale pokud chcete někoho oslnit, pak si vyberte perleťový lak „Chill Out“.