Lidské tělo se připravuje na pobyt v prostředí s vyšší teplotou tím, že jeho potní žlázy vylučují větší množství potu, které se na povrchu pokožky odpařuje. Tímto procesem dochází k celkovému ochlazení těla a lidský organismus je díky tomu po určitou dobu schopen snášet i velmi vysoké teploty. Přestože samotný pot je téměř bez zápachu, reakcí s prostředím na povrchu pokožky se jeho složení začne měnit, čímž vzniká nepříjemný zápach. Jedním z nejjednodušších způsobů jak zabránit trapným pocitům je na vyholené podpaží použít kvalitní deodorant.

Chcete si zachovat svěžest, pohodu a sebejistotu? Vyzkoušejte nové deodoranty Dove, které nabízejí maximální ochranu proti pocení a zároveň díky výbornému hydratačnímu systému zajišťují jemnou ale účinnou péči o pokožku v letních měsících. Použití deodorantů Dove na oholené podpaží navozuje pocit čistoty a s příjemnou vůní se ženy cítí sebejistě a svěže.
Deodoranty Dove neobsahují alkohol a nedráždí pokožku, takže je možné je aplikovat ihned po oholení. Obsahují ¼ hydratačního krému, takže zanechávají pokožku jemnou a hladkou, přičemž jsou účinné po celých 24 hodin.
Deodoranty Dove s vylepšenou etiketou a s novou variantou Dove fresh – tuhý deodorant a Dove Fresh – deodorant spray jsou k dispozici všem ženám, které v létě hledají kvalitní a rychlé řešení navozující pocit čistoty a lehké vůně.

Vyberte si takový deodorant, jaký právě vám vyhovuje:
Dove tuhý deodorant poskytuje maximální ochranu proti pocení a jeho unikátní tvar umožňuje jednoduchou a přesnou aplikaci. Tuhý deodorant Dove je k dostání nově také v nové vůni Dove Fresh.
Dove kuličkový deodorant s kuličkovým aplikátorem je přesně tvarovaný na spolehlivou ochranu proti pocení.
Dove krémový deodorant se rychle vstřebává a zanechává pokožku jemnou a hebkou.
Dove deodorant spray je vysoce účinný a přitom jemný a svěží, navíc neobsahuje alkohol, takže je vhodný i po depilaci. Nyní také s novou vůní Dove Fresh.

Pozor! Tip pro vás!
Pokud si v červenci a v srpnu ve vybraných hypermarketech a supermarketech zakoupíte deodorant Dove Spray, dostanete k němu dárek – holicí žiletku Wilkinson Lady Protector. Takže po bezpečném a důkladném oholení můžete okamžitě použít jemný deodorant a bez dalšího zdržování vyrazit ven a užívat si léto!
Reklama