Někdy se člověk vážně diví, co toho naše drahá rodina dokáže spořádat. Pořád za vámi chodí a žebrají o něco k jídlu, svačina zmizí jako když na jarní sníh zasvítí sluníčko a už volají po teplé večeři. Když se přidá dvojnásobný hlad hlavy rodiny, pak chudák ženská, která právě přilítla z práce s jazykem na vestě a nákupem v ruce nemá na vybranou. Oškrábat brambory, naklepat maso, nakrájet cibuli… Stop! Nač se zdlouhavě namáhat, když jsou tady těstoviny z jemné pšeničné mouky Kraft Dinners s lahodnými omáčkami?

A jak je mají nejradši? Ti, co si libují ve výrazné chuti a sýrovém aroma, by měli jistojistě ochutnat Kraft Dinners se sýrovou omáčkou s bylinkami. Nemusíte ani chodit do lesa a houby provoní vaši kuchyni a do čtvrt hodiny se nesou na stůl. To v případě, kdy svým blízkým nabídnete Kraft Dinners s krémovou houbovou omáčkou. A co by to bylo za těstoviny, kdyby se nepřipravovaly s tomatovou omáčkou. Kraft Dinners mají ve své nabídce samozřejmě i tuto tradiční chuť.
Z jednoho praktického balení Kraft Dinners lze připravit 4 porce chutného pokrmu, který může být servírován již za 15 minut. Těstoviny a omáčka se připravují zvlášť, což zaručuje, že se těstoviny neslepí a omáčka nepřichytí. Velkou výhodou Kraft Dinners je také prodloužená trvanlivost, a tudíž i všestranné využití pro výlety, skladování ve spíži, či pro běžnou potřebu v domácnosti. Hospodyňky mohou pořídit tyto těstoviny za bezkonkurenční cenu 39, 90 korun (doporučená maloobchodní cena).

Pokud se zapojíte do právě probíhající soutěže na Žena-in, můžete vyhrát sadu hrnců Tescoma Cook Star a 50 balení Kraft Dinners, nebo další zajímavé a hodnotné ceny. Soutěžit můžete ZDE (proklik).
Reklama