Ať už trávíte letní dny v práci nebo na dovolené, určitě nám dáte za pravdu, že jedním z nejkrásnějších okamžiků, na který se vždy znova a znova těšíte, je sprchování. Chladivé proudy vody skrápějí vaši unavenou tělesnou schránku, osvěží nejen vaše tělo, ale i vaši hlavu, můžete konečně zapomenout na všechny denní trable, relaxujete a třeba si i zazpíváte… :-) A co teprve, když vezmete k sobě do sprchy i svého partnera? ;-)

Sprchování je příjemné, ale někdy se stává, že se naše pokožka častým mytím vysušuje. Tomu lze předejít používáním takových sprchových gelů, které respektují přirozené pH vaší pokožky (to se nachází v rozmezí 4,5 až 6,5). Pokud jsou sprchové gely navíc obohaceny o přírodní složky, které pomáhají o pleť pečovat, hydratují ji a zvláčňují, pak teprve můžete říci, že jste pro sebe udělala to nejlepší.

Naším tipem jsou sprchové gely Johnson´s pH 5,5 z řady Přirozená hebkost, které kromě ovesného mléka obsahují ještě med, výtažky z pomeranče nebo mandlový olej. Díky svému složení tyto gely jemně vyčistí vaši pokožku, zároveň ji zjemní a hydratují. Ještě dlouho po sprchování tak budete mít pocit čisté, hebké a vláčné pleti.

Právě teď probíhá na Ženě-in v rámci přílohy „Péče o tělo“ čtenářské testování sprchových gelů Johnson´s pH 5,5 a tělového mléka Johnson´s pH 5,5.
Reklama