Dnes dopoledne odstartuje nová soutěž pro zaregistrované čtenáře a čtenářky Ženy-in. Tentokrát ale nikam nejedeme, protože zůstaneme tam, kde se snad každý člověk cítí nejlépe - v kuchyni. :-) Pouhých deset otázek a jedna závěrečná vás dělí od pohádkové výhry, která se skládá ze sady hrnců Tescoma Cook Star v hodnotě 3 500 korun a 50 balení těstovin Kraft Dinners.

Zábavná soutěž, při které se vám možná budou sbíhat sliny, bude probíhat na speciální podstránce, kde najdete také pravidla a všechny soutěžní otázky. Soutěž probíhá od pondělí 8. července do pondělí 15. července včetně. Vy, kdo nestihnete ten, který den na soutěžní otázku odpovědět, můžete tak učinit zpětně kdykoliv do konce soutěže. Pozor – jednou již zodpovězená otázka se nedá vrátit zpátky, proto si své odpovědi nejdříve pořádně rozmyslete.
V sázce je hodně. Kromě perfektní sady hrnců Tescoma, které udělají z vaření svátek, také celých 50 krabic těstovin Kraft Dinners se sýrovou omáčkou a bylinkami, krémovou houbovou nebo tomatovou omáčkou. Konečně budete mít také trochu času pro sebe a přitom vaše rodina nebude strádat z nedostatku teplých večeří. :-) Těstoviny Kraft Dinners si určitě oblíbí váš partner i vaše děti a vy si budete pískat, protože vynikající večeře bude hotová v 15 minutách! A jestli se bojíte, že se omáčkové příchuti členům vaší rodiny omrzí, popusťte uzdu své fantazii a zaexperimentujte si s kořením a zeleninou. :-)

Sada hrnců Tescoma Cook Star obsahuje 11 dílů a je vyrobena z ušlechtilé nerezavějící oceli. Výhodou je masivní termoakumulační sendvičové dno, praktické jsou také elegantní nepálivé plastové úchyty. Hrnce jsou doplněny skleněnými poklicemi s otvorem pro páru. Pokud jste zvyklá vařit pro větší rodinu, určitě oceníte extra hlubokou pánev, která je také součástí sady Cook Star. V takových hrncích se to bude vařit jedna báseň…

Že už máte z toho povídání o jídle hlad? Tak honem začněte soutěžit a zakrátko se už možná u vás doma bude servírovat skvělý oběd či večeře…
Reklama