Taky vaše babička trávívala v kuchyni bez problémů třeba čtyři hodiny, než rodině připravila oběd nebo večeři jak se patří? Taky se vaše babička na slova jako minutka nebo instantní dívala skrz prsty s odvoláním na to, že co je dobré, to se musí připravovat dlouho, s veškerou péčí a láskou? Jenže vy jste jiná. Nejen, že nemáte času nazbyt, protože přibíháte z práce splavená čtvrt hodiny před plánovanou večeří, ale navíc ani nemáte potřebu strávit polovinu svého bdělého času v zástěře…

Fajn, ale rodina už vám studené večeře asi nebaští a zapečené tousty se jim už taky trochu přejedly. Volají po teplé večeři a vyhrožují tím, že vezmou peníze, co máte do rezervy na nové boty, a utratí je za rohem v hospodě za pořádné jídlo? Tak buďte IN, tajemně se usmějte a za patnáct minut jim vyčarujte večeři, na kterou by mohl být hrdý i ten nejlepší kuchař.
Už od května loňského roku nabízí společnost Kraft Foods našim hospodyňkám těstoviny Kraft Dinners se třemi lahodnými omáčkami – sýrovou s bylinkami, krémovou houbovou a tomatovou. Těstoviny (vřetýnka nebo roury) jsou vyrobené z jemné pšeničné mouky a fígl je v tom, že se připravují zvlášť a ingredience pro omáčku se do nich vmíchají až na konec. Tím nedochází k nepříjemnému slepení pokrmu a hrudkování, omáčka se nepřichytne ke dnu a je za chviličku hotová. Těstoviny Kraft Dinners můžete připravovat rodině jako teplou večeři nebo oběd (jedno balení vystačí pro 4 osoby). Skvěle se uplatní díky jednoduchosti přípravy a také proto, že mají prodlouženou trvanlivost. A vy přitom pro sebe získáte drahocenný čas, který můžete věnovat péči o svůj vzhled, cvičení, čtení, studiu nebo třeba jen lelkování… Je to váš čas, tak si s ním dělejte, co chcete. :-)

Reklama