Jak už jste si mohli přečíst v předcházejících článcích na téma celulitida, které jsme uveřejnili v rámci speciální přílohy, boj s celulitidou není otázkou jednorázového kroku, ale pravidelné – téměř mravenčí – práce. A co je nejdůležitější – nemá smysl se omezovat jen na jednu metodu, ale naopak je nutné je zkombinovat a zahájit cílený útok.
Na rozdíl od obezity dochází v případě celulitidy k degeneraci jak tukové, tak pojivové tkáně. Zatímco obezita pouze ovlivňuje tukové buňky, celulitida vytváří shluky buněk neboli noduly. Postižené oblasti jsou chladnější než okolní části těla, jsou ohraničené a symetrické. Zatímco v boji s nadváhou účinně pomáhá dieta a pohyb, na celulitidu (která postihuje i štíhlé ženy) jenom tento kalibr nestačí.
Vždyť já přece používám speciální krémy, namítnete možná. Ale většina krémů proti celulitidě působí pouze povrchově a tím i dočasně. Problém totiž spočívá v hlubších vrstvách kůže a degenerativních změnách podkožního vaziva, kam se krém těžko vstřebává. Pokud však ještě přidáte léčbu vnitřní, můžete se těšit na rychlé a viditelné výsledky. Prvním přípravkem tohoto typu je Cellasene, který je vyroben z vysoce koncentrovaných, čistých a biologicky dostupných výtažků rostlin. (Směs obsažená v Cellasene je patentována pod názvem Lipovascolen.)
Cellasene se dostává krevním řečištěm přímo k pojivové a tukové tkáni zevnitř. Efekt je tedy poměrně rychlý a dlouhodobý. Cellasene navíc zvyšuje metabolismus tuků, takže pokud se nepřejídáte, můžete s ním dokonce i zhubnout. Podle klinických studií může Cellasene zvýšit efekt redukční diety předepsané dietologem až čtyřikrát! Navíc Cellasene snižuje negativní vliv volných radikálů.
Jak si Cellasene poradí s celulitidou? První stupeň celulitidy může zcela odstranit, výrazně ji snižuje v případě druhého a třetího stupně. Pokud jde o stupeň 4, kdy jsou vytvořeny makro–noduly, nelze toho příliš dělat. Cellasene však může zabránit degeneraci buněk v jiných partiích těla. Cellasene na za prvé zvyšuje denzitu kapilár a zvyšuje průtok krve a aktivitu lymfatických cév. Za druhé zvyšuje metabolismus tuků, které jsou dostupnější po obnově správné cirkulace krve. Za třetí chrání před degenerativním procesem v pojivové tkáni.
O účinku Cellasene byly vypracovány čtyři mezinárodní studie, ze kterých vyplynulo, že po pravidelném používání Cellasene došlo ke zvýšení mikrocirkulace v průměru o 45% a ke zvýšení denzity kapilár o 100%. Redukce síly podkožního tuku dosáhla v průměru 7%, v nejlepším případě až 28%. Obvod boků a stehen se zmenšil o 3%, v některých případech i o 6,5%.

Více si o Cellasene můžete přečíst ZDE.
Reklama