Určitě to znáte – chystáte se na rande, pracovní schůzku nebo jen na večeři s přáteli. Chcete vypadat kouzelně a všechno musí jít velmi rychle: make-up, nehty, účes, vyžehlená blůza a čisté boty… Ale protože zákon schválnosti funguje, váš čerstvě nalakovaný nehet právě teď zavadil o telefon, když s přítelkyní ještě narychlo probíráte poslední události! Hrůza!
STOP! Tak na to teď zapomeňte! S novým rekordně rychloschnoucím lakem na nehty od ASTOR se vám to už nestane! Letní novinka od ASTOR nejen že schne rychleji než 60 sekund, ale navíc nabízí transparentní odstíny, které můžete libovolně vrstvit a tak docílíte požadovanou intenzitu odstínu. Laky na nehty Translucent Nail Blush vám umožní díky rychleschnoucímu složení neomezeně zkoušet, lakovat, experimentovat… teď na to totiž budete mít konečně čas! Je to tak snadné, jako byste si nalíčila rty!
Vybrat si můžete ze sedmi fantastických, šťavnatých barev, které z vašich rukou udělají dokonalou ozdobu. Odstíny jsou velmi lehké, transparentní a lesklé, takže jsou přesně tím, co si letošní letní sezóna žádá. Celkem jistě mezi nimi najdete právě vaši oblíbenou – od jemné, něžně růžové, přes svěží korálovou, transparentní fialkovou až po závoj klasické červené. Osvědčená kvalita značky ASTOR zase zaručuje, že vaše nehty budou vždy vyživené, zpevněné a dokonale ošetřené. A navíc, je to první lak, který na vašich nehtech zaschne skutečně velmi rychle!
Rychloschnoucí lak na nehty od ASTOR zakoupíte v běžné síti drogerií a parfumerií za orientační cenu 99 Kč / 125 Sk.
Reklama