Po celý červen můžete na stránkách Ženy-in najít speciální přílohu o celulitidě, diskutovat o tomto problému s ostatními čtenářkami i s odborným lékařem na speciálním auditoriu, dnes navíc začíná soutěž o přípravek proti celulitidě - ale co to vlastně ta celulitida je?

Celulitida je důsledek fyziologického procesu, který se může stát v konečném důsledku i zdravotním problémem.. Týká se především žen, ale v poslední době jsou zaznamenány i případy celulitidy u chlapců či mužů. Zjednodušeně řečeno celulitida je viditelný důkaz o tom, že vaše tukové buňky fungují jako vězení. Jde vlastně o zásoby „uvězněných“ tuků, které se nemohou uvolňovat v důsledku změn v krevních cévách. Jedním z důvodů jsou ženské hormony estrogeny, které ovlivňují pojivovou tkáň a zvyšují permeabilitu stěn krevních cév. V důsledku toho se v oblasti s celulitidou shromažďuje značné množství tekutin. Tyto tekutiny zamezují pravidelnému průtoku krve v postižené oblasti. Proto tuk a pojivová tkáň nejsou dostatečně zásobeny a dochází ke změnám v jejich buňkách: tukové buňky zvyšují svůj obsah až o 100% a vlákna pojivové tkáně duří a ztrácejí pružnost. Současně nedochází k odvodu tekutin, protože lymfatické cévy jsou stlačeny. Působením všech těchto vlivů dochází k následné zvýšené koncentraci toxinů, které zvyšují postižení tkáně. Tuk z postižené oblasti nemůže být nadále využit pro metabolické procesy, protože je uvězněn. V tomto stadiu celulitidy odumírají makro–noduly tukových buněk, tlak uvnitř je zvyšován dlouhými, silnými a nepružnými vlákny vaziva, takže vzniká zajizvení.

Pro boj s celulitidou můžete využít přírodní přípravek Cellasene, který působí vnitřně a pomáhá nejen zastavit rozvoj celulitidy, ale také ji léčit. Jde o směs vysoce koncentrovaných a čištěných výtažků z rostlin, které brání rozvoji celulitidy. Přírodní komponenty zabraňují zadržování tekutin a heromadění tuků.
Co je součástí Cellasene? Sušený výtažek z Ginkgo Biloby (jinan dvoulaločný) podporuje krevní oběh a metabolismus tuků. Sušený extrakt z jetele podporuje krevní oběh a zvyšuje vstřebávání přebytečných tekutin. Bioflavonoidy z jader vinných hroznů jsou účinné antioxidanty, které chrání buňky a krevní cévy před poškozením. Sušený výtažek z řasy měchýřnaté podporuje metabolismus a zvyšuje odbourávání tuků. Olej z brutnáku lékařského a rybí olej jsou bohaté nenasycenými mastnými kyselinami. Jako zdroj energie napomáhají ke zvýšenému odbourávání nasycených mastných kyselin. Sójový lecitin rozpouští tuky.

Cellasene je určen pro vnitřní výživu tkání, mohou jej používat ženy každého věku a jeho rychlý účinek potvrzují čtyři mezinárodní klinické studie. Výsledky užívání Cellasene jsou patrné v krátké době dvou měsíců!

Více informací o CELLASENE najdete ZDE.

Právě teď může 5 z vás vyhrát jedno balení Cellasene a vyzkoušet jeho účinky na sobě. Stačí se jen zapojit do naší nové soutěže v rubrice Hrajte a vyhrajte.
Reklama