Když si žena vybírá novou vůni, nestačí se pouze rozhodnout, zda zvolí sladší nebo kořeněnou, citrusovou nebo květinovou. Vůně vám musí sednout. Zrovna tak, jako třeba sukně nebo boty. A právě proto přichází Coty na trh s novinkou – čtveřicí vůní, z nichž si vybere každá žena. Chanson d´Emotions jsou vůně, které jsou inspirovány svěžestí a pocity, které probouzí příroda. Zkuste si vybrat právě tu svoji!

COCTAIL DE VITALITÉ:
Symbolizuje VITALITU a svěží energii, kterou získáte z citrusových plodů. Vymáčkněte ze života co nejvíce! Povzbuzující a optimistická vůně, která vyzařuje světlo a energii slunce díky svěžesti citrusových plodů: citrónu, pomeranče a hlavně bergamotu. To vše je kombinováno s květinami, trochou santalového dřeva v pozadí a osobitým aroma broskví a fíkových listů zahalených do zelených mořských tónů.
Zářící, oranžové barvy na vnějším obalu i na lahvičce předávají vitalitu citrusových plodů a sluneční energii. Vůně pro vitální a optimistické ženy.

CALME DE LA MER:
Představuje KLID, který navodí nekonečné pohyby mořské hladiny. Třpytivé počáteční grapefruitové aroma přechází v silné květinové tóny pivoňky, frézie, růže a kosatce s ovocným nádechem hrušky.
Tyrkysově modrá, odlesky světla a ozdobná mořská hvězdice – to vše najdete na balení Calme de la Mer, symbolizující mír a klid moře.

PURE INNOCENCE:
Tato vůně je čistá NEVINNOST pole plného sedmikrásek, kde se můžete radovat a být šťastná. Čistota čerstvého aroma citrónového balzámu, rajčatových listů, aksamitníku a cypřiše společně s frézií, pivoňkou, divokou růží a ylang ylang. Příjemné pozadí vytváří pižmo a santalové dřevo.
Růžové, bílé a žluté barvy obalu Pure Innocence zobrazují svět čistoty a nevinnosti, který ale skrývá také všechny záludnosti ženského charakteru. Zdobí jej drobné, svěží sedmikrásky.

TENDER COTTON:
Vyvolává POCIT NĚŽNOSTI, když se prsty dotknete jemných vláken bavlny. Jemný, zářivý bergamot spolu s aromatickými tóny šalvěje a bazalky podtrhne květinový základ, který vychází z růže, bramboříku, konvalinky a jasmínu. Vůně je prodloužena díky teplým tónům cedru a bílého pižma.
Hedvábné květy bavlníku a modrá barva oblohy bez mráčku září na obalu Tendre Cotton, který je díky svým jemným barvám a liniím opravdu výjimečný.

Popusťte uzdu své fantazii a zapojte se do básnického soutěžního auditoria. Můžete vyhrát vůni Chanson d´Emotions, kterou si sama vyberete!
Reklama