Možná jste si to vyzkoušela už loni. Ale pokud ne, máte už tuhle sobotu šanci pochodovat Prahou proti rakovině. Jak? Jako jedna z účastnic Avon Pochodu 2002 na podporu boje proti rakovině prsu.
Vstupenkou na pochod, který vede pět kilometrů historickým centrem města a jehož cílem je vrch Petřín, je speciální tričko, které si můžete koupit za 200 korun ve spodní části Václavského náměstí, kde bude od 10 hodin probíhat registrace účastníků. Ve 14 hodin začne na Petříně zábavné odpoledne za účasti známých osobností, jako jsou Miro Žbirka, Leona Machálková, Michal David, Karel Zich, Lenka Hornová a její Berušky, skupina T-boyz a Golem, akcí bude provázet Honza Musil a Lenka Hornová. Pro malé účastníky Avon Pochodu je připraveno odpoledne s Haribem a další zajímavé dětské atrakce spolu s doprovodným programem, mimochodem - děti do 15 let mají v doprovodu startujícího vstup zdarma. Pozor! Na závěr akce proběhne tombola, kde budou slosovány kupóny ze vstupenek. Hlavní cenou je zájezd do francouzského Disneylandu!
Výtěžek z celé akce bude stejně jako loni věnován mimo jiné na provoz bezplatné AVON Linky pomoci 0800 180880, na které každý všední den od 17 do 21 hodin odpovídají odborníci na onkologii veškeré dotazy týkající se rakoviny prsu.
V současnosti probíhají ve 30 zemích světa různé aktivity pod záštitou AVON, jejichž cílem je nejen boj proti nádorovému onemocnění prsu, ale i výzkum a prevence jiných zdravotních problémů týkajících se žen. Svou podporu věnují projektu také herečky, zpěvačky, modelky a další slavné osobnosti v zahraničí - například Kate Moss, Giselle Bündchen, Twiggy, Emma Bunton, Jerry Hall nebo princ Charles...

Pojďte i vy na Avon Pochod 8. června 2002 a zapojte se tak do boje proti rakovině.
Reklama