Pomerančová kůže neboli celulitida – to je problém, který trápí nejednu ženu. Když jsme o ní naposledy psali, z vašich reakcí pod článkem vyplynulo, že mnohá z vás vyzkoušela i lecjaké způsoby, jak se hrbolaté kůže zbavit. Od speciálních krémů, přes pití vody a jízdu na kole až po drastičtější metody jako lufa nebo rejžák. Co nevidět tu bude léto, a tak jsme se rozhodli připravit pro vás speciální PŘÍLOHU O CELULITIDĚ.
V jejím rámci si budete moci přečíst články, rozebírající toto téma ze všech možných úhlů, ale také soutěžit o přípravek proti celulitidě nebo diskutovat ve speciálním celulitidovém auditoriu, které bude zaktivněno dnes dopoledne. Do diskuse se čtenářkami se bude zapojovat i odborník na životní styl a nadváhu MUDr. René Vlasák, kterého znáte z naší on-line poradny.

Dnešní moderní žena se dokáže perfektně věnovat své profesi, rodině, případně hravě zvládá obojí. Při tom všem podléhá požadavkům okolí a chce dobře vypadat. Ano, ale jak toho dosáhnout, když je spousta důležitějších věcí a času je tak málo? Snaží se nepřejídat a cvičit, ale často se nemůže zbavit problému, který ji trápí – celulitida.
Co je to vlastně celulitida? Jedná se o poruchu struktury kůže a podkoží, která se vyskytuje pouze v určitých partiích těla (boky, stehna, hýždě). Vzniká usazením přebytečných tuků, které se shlukují v podobě hrbolků. V okamžiku, kdy je celulitida evidentní, není problém pouze na povrchu kůže, ale vyskytuje se v jejích hlubších vrstvách. Proto povrchová péče může pokožku vyhladit pouze do určité míry. Cesta k trvalejšímu zlepšení vede přes vnitřní výživu tkání. Právě na této bázi funguje první anticelulitní produkt v kapslích – Cellasene. Jeho unikátní účinek a rychlé působení (projeví se do dvou měsíců) potvrzují čtyři mezinárodní klinické studie. Cellasene je určen pro ženy každého věku. Čim dříve začnete s celulitidou bojovat, tím snadněji se jí zbavíte…
Reklama