Víte, že i kůže je životně důležitý orgán? Znáte dobře svou pleť? Věnujete jí tu správnou péči? Na všechny vaše otázky o pleti vám dají odpověď Laboratoře VICHY, které od svého založení v roce 1931 pečují o zdraví pokožky. Jejich hlavním posláním je prevence a korekce nedokonalostí pokožky, např. dehydratace, vysušení, vrásky, pomerančová kůže atd. Proto Laboratoře VICHY vytvořily ucelenou řadu pěstících přípravků se zklidňující termální vodou z Vichy, kombinovanou s aktivními látkami, vyvinutými farmakologickým výzkumem. Tyto přípravky respektují etický kodex, který je zárukou nezávadnosti.
S blížícím se letním počasím je více než aktuální otázka dehydratace. Pokožka totiž ztrácí více než ½ vody denně. Pleť, které schází voda, ztrácí postupně svou obranyschopnost a oslabuje se. V našich zeměpisných podmínkách trpí dehydratací pokožky až 2/3 populace. Proto Laboratoře VICHY vyvinuly řadu Thermal S, která spojuje termální vodu z Vichy a přirozený hydrofixatér serin. Díky těmto látkám účinně zvyšuje obsah vody v buňkách a mezibuněčných prostorech. Stimuluje enzymatickou činnost a přirozený mechanismus hydratace kůže.
Pro normální a dehydratovanou pleť jsou určeny krémy THERMAL S1 a S2, pro pleť smíšenou lehká gelová emulze THERMAL S MAT, která navíc zamezuje lesku pleti a dlouhodobě ji zmatňuje. Pro ty, kteří chtějí chránit svou pleť před předčasným stárnutím způsobeným UV zářením, je určen lehce parfemovaný denní krém THERMAL S UV, který díky UV filtru (SPF 8, UVA 7) chrání pleť po celý den.
Krémy THERMAL S zakoupíte výhradně v lékárnách, ceny jsou v rozmezí 490 – 540 Kč (více informací na www.vichy.com).

Znáte dobře svou pleť? Umíte si vybrat vhodné přípravky? Navštivte www.vichy.com a získáte osobní diagnostiku vaší pokožky.