Stejně jako téměř žádná žena není spokojena se svým manželem, není téměř žádná žena spokojena se svým poprsím. Pokud k ní byla příroda skoupá, žehrá na tuto skutečnost a závidí svým lépe vybaveným konkurentkám jejich přednosti. Je přesvědčena o tom, že při přijímacím pohovoru, státní zkoušce nebo při svádění mužů prostě v žádném případě nemohla uspět, protože „je má jak koňakový špičky“. Nakupuje podprsenky push-up v přesvědčení, že dmoucí hruď je něco, bez čeho nelze žít, ze stejných důvodů jsou dokonce některé ženy ochotny sáhnout hluboko do své (či partnerovy) peněženky a zakoupit si prsa silikonová.
Zato ženy, které se od puberty vláčejí s několikakilogramovými měchy, jež z nich sice činí pravé ženy, ale také jim zabraňují nosit rozkošné krajkové a mikrovláknové podprsenečky a tílka na ramínka, překáží v běhu i při sbírání hub :-) a mimo to velmi často s postupem let ztrácejí elasticitu a nezbývá než je do podprsenky rolovat, aby to aspoň trochu vypadalo… Kromě toho prsaté ženy by zhusta velmi rády předaly svým nevyvinutým konkurentkám alespoň půlku nechtěné pozornosti, kterou vyvolají, kamkoliv vkročí. Mnoho žen si dokonce kvůli svému nadměrně vyvinutému poprsí vypěstovalo v pubertálním věku hrb, jak moc se snažily svá ňadra dmoucí schovat.
Snad se najdou i ženy, které jsou se svou výbavou spokojeny - kdo by taky nebyl spokojen s velikostí 75B? :-) – ale jejich radostné mručení jaksi zaniká v nářku „placatic“ a „prsatek“. Co radit? Snad to, že by na světě nebylo tak pěkně, kdybychom všichni byli stejně obdaření a dokonalí. A že některým mužům se líbí chlapecká hruď, zatímco druzí prahnou po melounech. A že každá žena je krásná natolik, nakolik si tak sama připadá. Mějme se tedy rády a nezáviďme druhým jejich proporce, třeba mají zase pro změnu křivé nohy nebo pršatý nos nebo IQ tykve…
A když přece jen zatoužíte trošku poopravit přírodu, nemusíte hned myslet na operační sál a desetitisícové investice. Můžete zkusit třeba prsní cviky nebo bylinný přípravek HerBust, který má prý kromě pozitivního vlivu na růst poprsí také blahodárné účinky na ženský hormonální systém, problémy s PMS nebo přechodem. Více o HerBustu najdete na www.herbust.cz.
Reklama