Chcete být IN a nevíte jak na to? Toužíte po změně, ale bojíte se, že to nedokážete? Chtěla byste vědět, jaké barvy se hodí k vašemu typu, jak se správně líčit, jaké oblečení a doplňky volit? Nechte si poradit od odborníků. Svěřte se do rukou zkušené vizážistky, kadeřnice a typoložky a můžete odcházet jako úplně nová žena. Na to, co všechno vás při takové proměně čeká, jsme se zeptali ve vizážistickém studiu FAZONA v Praze 6.
Prvním krokem při změně image je barevná typologie (analýza podle barvy vaší pleti a vašich vlasů), při které typoložka na základě testů určí váš barevný typ (celkem existuje až 372 nuancí) a podle něj vytvoří harmonicky vyváženou paletu „vašich“ barevných kombinací a také „vašich“ nejvhodnějších barev make-upu. Pak následuje školení, jak vybudovat harmonický šatník a vyvarovat se tak zbytečných výdajů při nákupu nevhodných kousků. Také vám poradkyně doporučí vhodné doplňky jako šperky, kabelky, šátky, šály, optika, obuv, hodinky a poradí vám i vůni, která vám sedne.
Dalším krokem je kadeřnický servis, který obsahuje návrh na změnu účesu včetně barvy, vyzkoušení paruk a také praktickou změnu. Práce kadeřníka je v ceně proměny, chemické práce jsou za příplatek cca 200 – 500 korun dle délky vlasů a typu použité technologie – trvalá, melír, přeliv…. Ve studiu Fazona používají vlasovou kosmetiku REDKEN, jejíž cenu vám sdělí kadeřník v průběhu konzultace.
Následuje sezení s vizážistkou, která vám poskytne odborné poradenství týkající se péče o pleť a kosmetické ošetření, je možná i konzultace na téma permanentní make-up. Na závěr vás nalíčí ve stylu denního líčení.
K image úspěšné a krásné ženy patří samozřejmě také manikúra – v rámci vaší proměny počítejte s celkovým ošetřením rukou a nehtů a radami, jak postupovat při domácí manikúře.
Mnoho žen chybuje při výběru svého oblečení, proto vám jistě přijde vhod služba zvaná image styl, která probíhá ve spolupráci s butikem a zahrnuje poradenství při výběru vhodného oblečení včetně doplňků. Ke každé změně image náleží klientovi také fotodokumentace ve stylu „před“ a „po“, včetně fotografií v různých zkoušených modelech. Dopřejte si i vy proměnu, která za to stojí!

Připraveno ve spolupráci s vizážistickým studiem Fazona, Eliášova 8, Praha 6, kontakt: fazona@seznam.cz nebo 0602201123.

Speciálně pro čtenářky Ženy-in nabízí studio Fazona slevu 10% na všechny své služby. Slevový kupon informace najdete ZDE.