Ty tam jsou doby, kdy naši dědečkové zvali naše babičky na sbírku motýlů, aby se v soukromí svého příbytku pokusili získat jejich náklonnost a možná i něco víc... ;-) Dneska už nikdo nikomu na otakárka fenyklového nenaletí, ba ani na sbírku známek, orchidejí nebo vinných etiket. A co je ještě horší – muži nám nějak zlenivěli, a tak často ženám nezbývá, než převzít iniciativu a začít balit. Pokud nejste obzvláště vynikající kuchařka, která by svého vyvoleného zmámila přes svíčkovou se šesti, možná se vám to podaří prostřednictvím voňavého šálku kávy nebo cappuccina. Jako inspiraci vám teď nabízíme čtyři tipy od společnosti Tchibo. Poradíme vám, jak na to, když chcete sbalit básníka, mladíčka, světáka nebo domácího kutila. Je jen na vás, pro kterého se rozhodnete. :-)

Básník je duše romantická a velmi často také rozervaná, zato od něj můžete očekávat citlivost, něhu a porozumění. Bez reptání s vámi půjde na varhanní koncert, na procházku do parku nebo na literární besedu v obecní knihovně. Možná to bude trošku haprovat v praktické rovině jako vyřizování na úřadech, ale nemůžete přece chtít všechno. :-) Jak takového poetu získat? Začněte nyvými pohledy a letmými dotyky, noste pod paží sbírku básní a do vlasů si vetkněte růži. Když básník začne zabírat, pozvěte ho jednoho slunečného odpoledne na váš balkón nebo na zahradu, nabídněte mu šálek lahodného cappuccina classic a očekávejte, že do půl hodiny složí sonet na počest vaší krásy.

Mladíček vás ohromí svou energií, nadšením pro všechno nové a také vás určitě bude bezmezně obdivovat. Budete ale muset zkousnout společné návštěvy rockových koncertů, house party nebo diskoték a nebo vás bude lákat na vodu či paraglydingové soustředění. Jak získat mladíčkovo srdce? Buďte svá, přirozená a třeba i trochu rozpustilá. Nespoléhejte na to, že vás bude zvát na víno nebo na večeři, naopak ho potěšte pozváním k sobě domů. Připravte si romantické kulisy (ambientní hudba, vonné tyčinky, mihotající plamen svíčky) a na orientálním podnose mu předložte cappuccino s vanilkovou příchutí. Pozor – vzápětí očekávejte výbuch vášní. :-)

Světák je muž, který v žádném případě nepřipustí, že by iniciátorem milostného svádění byl někdo jiný než on, tím méně žena. Nechte ho v tomto omylu a jednejte. Odměnou vám bude přízeň šarmantního chlapáka, který se vyzná v businessu i ve whisky, hovoří plynně několika světovými jazyky a po večeři kouří zásadně havana. Jak na takového štramáka zaútočit? Smyslně vybarvené rty, šaty s ohromným dekoltem podtrhující vaši ženskost, pohled plaché laně a… šálek horkého capuccina s příchutí irish cream. A je váš. :-)

Domácí kutil nemusí být ani romantik, ani mladík, ba ani štramák. Zato vás v jeho přítomnosti čeká příjemná jistota, že všechno funguje, jak má, a že budoucnost nepřinese žádné nepříjemné výkyvy. Jenže jak takového solidního týpka potkat a uchvátit? Do kina na akční filmy nechodíte, on zase nevysedává ve vaší oblíbené kavárně. Poptejte se svých kamarádek na jejich starší nezadané bratry, případně očíhněte přátele bratra vlastního. Až budete mít horkého favorita, pozvěte ho domů pod záminkou kapajícího kohoutku a po práci mu nabídněte kafáč plný čokoládového cappuccina. Když ještě přidáte vlastnoručně upečenou bábovku a spoustu chvály na jeho šikovnost, možná už nikdy neodejde z vaší sladké náruče. ;-)

K využití předcházejícího návodu doporučuje firma Tchibo instantní nápoje ze své nabídky, konkrétně Tchibo Cappuccino, Tchibo Cappuccino Vanilla, Tchibo Cappuccino Irish Cream a Tchibo Cappuccino Chocolate.

Více informací o kávě najdete na www.tchibo.cz
Reklama