Přála byste si změnit nebo zvýraznit barvu svých očí? Proč ne? Není nic jednoduššího. Ať už máte dioptrie, nebo ne, barvu své duhovky můžete snadno změnit díky barevným kontaktním čočkám.
Výběr barvy je pouze na vás. Chcete modrou nebo zelenou? Žádný problém, můžete si vybrat ze 3 typů barevných kontaktních čoček:
Možností je mnoho, od čoček, které zvýrazní vaši přirozenou barvu až po čočky, které zcela vaši barvu překryjí. Obecně, se lidem s přirozeně tmavými duhovkami doporučují barevné kontaktní čočky, které jsou schopny překrýt a kompletně změnit barvu duhovky. Lidem se světlejší duhovkou se obvykle doporučují čočky zvýrazňující přirozenou barvu oka.
Je pro vás důležitý opravdu přirozený vzhled? Pak zvolte Freshlook ColorBlends, barevné kontaktní čočky, které vytvoří opravdu přirozený vzhled díky kombinaci tří barev. Vaši nejbližší zjistí, že jste se změnila, ale váš vzhled bude tak přirozený, že nebudou schopni poznat, co se přesně změnilo. Když se zadíváte do očí svých známých uvidíte, že nikdo nemá čistě zelené, hnědé nebo modré oči. Obvykle je to vždy kombinace několika barev. To je také tajemství technologie 3 v 1 u čoček Freshlook Colorblends.
Nejlepší volbou pro tmavé oči jsou barevné čočky, které dokážou přirozenou barvu úplně překrýt a změnit. Dramatickou a úžasnou změnu vám zajistí Frehlook Colors, ta nejlepší volba pro tmavou duhovku.
Celkově si můžete vybrat z více jak 15 barev a odstínu a najít si tak tu perfektní barvu právě pro vás.
Reklama