Možná jste už slyšely o přírodním přípravku pro ženy, který k nám přišel z USA a který podle výrobce příznivě ovlivňuje hormonální činnost ženského organismu a má také blahodárný vliv na tvar a velikost poprsí. Psali jsme o něm např. ZDE. Napadají vás otázky, jak takový přípravek může fungovat, co obsahuje nebo kdo ho může bezpečně používat? Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky:

Z čeho je HerBust vyroben? Obsahuje nějaké chemické látky?
HerBust je patentovaným stoprocentně přírodním preparátem. Jeho složení vychází z přesné kombinace osmi léčivých bylin, které se u žen po staletí používají k vyrovnávání hormonálních výkyvů bez vedlejších účinků. Těmito bylinami jsou Tolice setá (Medicago sativa), Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus), Andělika čínská (Angelica sinensis), Pampeliška lékařská (Taraxacum officinale), Benedikt lékařský (Cnicus benedictus), Přeslička rolní (Equisetum arvense), Máta peprná (Menta piperita) a Borůvka černá (Vaccinum myrtillus). Jako přírodní filtr se do směsi přidávají ovesné vločky. Rostliny používané pro přípravu HerBustu obsahují přírodní látky, které u žen podporují reproduktivní funkce, vyrovnanost a celkové zdraví. V přípravku nejsou obsaženy žádné nebezpečné chemické látky.

Obsahuje HerBust hormon estrogen?
Výrobek neobsahuje estrogen ani jiné hormony. Obsahuje však látky hormonům podobné, které mohou napodobovat činnost ženských hormonů, kterými jsou estrogen a progesteron, nebo napomáhají řídit hladinu těchto hormonů v těle tím, že ovlivňují činnost žláz s vnitřní sekrecí. Rozumné užívání HerBustu v doporučených dávkách přispívá k dosažení hormonální rovnováhy bezpečnou cestou.

Mohou HerBust používat těhotné ženy?
Užívání HerBustu není během těhotenství a kojení doporučováno, protože přípravek obsahuje tolici setou, jejíž užívání bývá po tuto dobu všeobecně zakázáno. V případě, že si budete chtít i v tomto období udržet hormonální rovnováhu, kontaktujte svého lékaře, který vám doporučí přípravek určený pro těhotné a kojící matky. Mnoho žen, které začaly HerBust používat po skončení kojení, si pochvaluje jeho příznivé účinky při znovunabytí hormonální rovnováhy po porodu a zpevnění poprsí po ukončení laktace.

Je HerBust určen také pro ženy v klimaktériu?
HerBust výborně zajišťuje dosažení hormonální rovnováhy během klimaktéria. Obsahuje několik léčivých bylin, které jsou velmi účinné při překonávání klimakterických příznaků, jako jsou návaly horkosti, nervozita a změny nálady a navíc dodají pevný a mladistvý vzhled vašemu poprsí.

Mohou HerBust užívat i muži pro dosažení hormonální rovnováhy?
Receptura HerBustu je sestavena výhradně pro ženy, ačkoliv obsahuje některé léčivé byliny, které jsou vhodné pro dosažení hormonální rovnováhy také u mužů. Většina bylin však má vliv na rovnováhu ženských hormonů a vývoj poprsí. Existuje však řada jiných přípravků, které jsou pro muže vhodné. Informujte se u svého lékaře nebo v lékárně.

Kde se dá HerBust koupit?
HerBust si můžete objednat přes internetové stránky www.herbust.cz, kde se dozvíte další informace o přípravku a kde najdete také objednávkový formulář a ceník. Jen ve stručnosti: jedno balení HerBust stojí 1250 korun a obsahuje 180 kapslí.
Reklama