I když plavání je jeden ze sportů, který můžete vesele provozovat po celý rok, teprve léto naplno ukáže, zač je toho v plavkové módě loket. Ať už vyrazíte na pláž, nebo k bazénu, i vy určitě chcete být letos u vody IN. Zajímá vás, jaké barvy, vzory a tvary plavek se budou nosit tuhle sezónu? Máme pro vás informace od špičkového výrobce plavek, firmy Arena.

Možná máte tuhle značku zafixovanou ve spojení se sportem a závoděním, my vám ale dnes ukážeme kolekci Arena pro volný čas, která je velmi ženská, půvabná a hýří barvami a vzory. Plavky soustředěné v řadě pro volný čas nabízejí dokonalé provedení, příjemné materiály a střihy lichotící postavě. Z barev převládají modrá, růžová, zelená a žlutá, často v neobvyklých kombinacích. Kromě klasických střihů se zavazováním za krk nebo na ramínka se u bikin prosazují také sportovní podprsenky typu „lambada“ nebo nohavičkové kalhotky.
A jaké jsou trendy, ze kterých pro letošní rok čerpali návrháři kolekce Leisure Arena? V mladém a sexy stylu jsou navrženy plavky v „džínové“ řadě Western, které využívají zdobných prvků známých z country music a kovových efektů. Pro milovnice květinových vzorů a pestrých barev je tady retro kolekce Seventies look, která potěší jak pamětnice, tak jejich dcery. Havajským stylem je inspirována řada Paradise theme, jejíž hlavními náměty jsou veselé květy jasmínu a ibišku a také motivy známé z naivního malířství. I letos v létě se budou na pláži nosit proužky v námořnickém stylu, ale neomezí se jen na klasické barvy jako modrá, černá, bílá a červená. Zkuste třeba také zelenou a žlutou, jak to nabízí řada Ethno Sailor.

Pro inspiraci se podívejte na internetový katalog plavek Arena, kde najdete modely pro sport i opalování.