Nosíte brýle, ale chcete se občas podívat na svět i jinak, než přes dioptrická skla? Toužíte změnit svou image, potřebujete pohodlí při sportu nebo při práci? Zkuste to s kontaktními čočkami. Když správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít štěstí při losování, můžete na internetových stránkách www.cocky.cz vyhrát kontaktní čočky a roztoky CIBA Vision v hodnotě 3 000 korun. Soutěžní otázku a přihlašovací formulář najdete ZDE . Soutěž probíhá od 6. května do 6. června 2002.

Firma CIBA Vision je součástí švýcarského koncernu Novartis, který svou strukturou pokrývá mnoho vědních odvětví: ochrana zdraví (mj. léky, využívané v transplantologii, imunologii, onkologii, oftalmologii, léky proti nachlazení, kontaktní čočky a roztoky pro jejich údržbu), veterinární medicína, výživa (strava pro děti a kojence Gerber, izotonické nápoje Isostar, tyčinky Frugo).
CIBA Vision je světovou jedničkou mezi firmami zabývajícími se výrobou a prodejem výrobků, které slouží k ochraně zraku. Už více než 20 let jsou hlavní součástí nabídky této firmy kontaktní čočky a prostředky k jejich čištění. Kromě rozvoje skupiny měkkých kontaktních čoček Focus pro plánovanou výměnu se CIBA Vision může pochlubit tím, že jako jedna z prvních firem vytvořila měkké kontaktní čočky pro astigmatiky (Focus Toric). Využití nových materiálů umožnilo uživatelům kontaktních čoček dříve nevídané pohodlí, protože mohou kromě jednodenních čoček (Focus Dailies) vyzkoušet dokonce speciální kontaktní čočky pro nepřerušené nošení v trvání 30 dnů a nocí ( Focus Night & Day).
Nejnovější technologie rovněž umožnily odstranit překážky v korekci presbyopie (vetchozrakosti) pomocí kontaktních čoček (Focus Progressives). Do nabídky CIBA Vision patří mimo jiné také barevné kontaktní čočky nebo pestré a rozpustilé „obrázkové“ čočky Wild Eyes.
Výrobky CIBA Vision se v současné době prodávají ve více než 70 zemích světa.
Reklama