Máte ráda cappuccino? To voňavé krémové kafíčko s nadýchanou pěnou a špetkou skořice navrch? Tak se s námi pusťte do nové soutěže na Ženě-in, která bude celá provoněná cappuccinem Tchibo. Na speciálním cappuccinovém auditoriu (diskutárně), můžete s ostatními uživatelkami webu rozebírat kávové téma od rána do večera a při tom ještě vyhrát hromady dárků od Tchibo. Která z vás se na to bude cítit, může ještě přidat zábavnou historku o tom, jak smyslně pít cappuccino, aby vám žádný muž neodolal. :-)

Jak se můžete soutěže zúčastnit?
Soutěž „Jak smyslně pít cappuccino Tchibo“ probíhá na www.zena-in.cz od 2. do 31. května 2002 a stejně jako u dalších soutěží na tomto serveru platí, že pro účast v soutěži musíte být nejprve zaregistrovaná a přihlášená pod svým uživatelským jménem.

Jak soutěž probíhá?
Soutěž probíhá na speciálním soutěžním auditoriu, kde můžete soutěžit hned dvěma způsoby.
První hra je určena pro ty z vás, které rády píší. Zapojte svoji fantazii a napište soutěžní text na téma „Jak smyslně pít cappuccino Tchibo“ a to tak, že svůj příspěvek vložíte nebo vepíšete do „klasického“ textového pole (okénka) a odešlete kliknutím na speciální buton „Vlož soutěžní příspěvek“. Každý soutěžící může vložit pouze jeden příspěvek.
Druhá hra je určena pro všechny – ať už jste se zúčastnily hry č. 1, nebo ne. Každý den je možné na soutěžním auditoriu „vypít“ až 5 virtuálních cappuccin, a tím se zařadit do soutěže. Vypitím cappuccina se rozumí odeslání jakéhokoliv srozumitelného a obsah majícího příspěvku do soutěžního auditoria o cappuccinu (přispívat můžete samozřejmě dále, ale jako „vypité“ cappucino se počítá prvních pět příspěvků za den). Každá soutěžící bude o aktuálním počtu svých „vypitých“ cappuccin informována na stránce soutěžního auditoria (tento údaj uvidí jen ona, a to pouze, když bude přihlášena).

Co můžete vyhrát?
Přesné znění pravidel soutěže a výčet cen, o které se soutěží, najdete ZDE. Takže jen v krátkosti – vítězky obou her se mohou těšit na dárky od Tchibo, kterými bude nejen rozpustné cappuccino v mnoha příchutích, ale také třeba tričko, deštník, kšiltovka apod.

Jaké cappuccino Tchibo nabízi?
Jemnou a sladkou chuť cappuccina Tchibo můžete vychutnávat doma i v práci, a to v následujících příchutích:
Tchibo Cappuccino (klasické) – výjimečně smetanové cappuccino obohacené jemnou pěnou. Dopřejte si lahodnou a příjemnou chuť pravého cappuccina.
Tchibo Cappuccino Vanilla – jemné a smetanové cappuccino s exotickým nádechem vanilky. Dopřejte si bohatou chuť exotické vanilky.
Tchibo Cappuccino Chocolate – jemné a smetanové cappuccino s příchutí vynikající čokolády. Dopřejte si bohatou chuť nejjemnější mléčné čokolády.
Tchibo Cappuccino Irish Cream – jemné a smetanové cappuccino s příchutí lahodného krémového likéru. Vyzkoušejte jemnou vytříbenost chutě krémového likéru.

Tchibo Cappuccino, štědře ozdobené sametově nadýchanou mléčnou pěnou, vnáší opravdové potěšení do vzácných chvilek vašeho odpočinku.
Reklama