Dnešní žena nemá moc na vybranou. Hladká pokožka je nejen společenskou nutností, ale vlastně už i její vlastní životní potřebou. Kdo by také chtěl mít hobbitovsky chlupaté nožky, případně podzimní strniště? :-) Jenže klasické holení je bohužel dost sisyfovská práce. Jeden den se chloupků zbavíte a pozítří abyste se do toho pustila zase… :-( Řešením, které zabere méně času a především – je o poznání dlouhodobější – je epilace, neboli vytrhávání chloupků i s kořínky. Na rozdíl od klasického holení po epilaci zůstává pokožka hladká až čtyři týdny. Tím, že strojek chloupky jemně vytahuje z kořínků, jsou navíc ty, které narostou znovu, jemnější a měkčí. Říkáte: „Dobrá, jenže když ono to tak strašlivě bolí!“? Ale nemusí…
Pokud vyzkoušíte novinku od firmy Braun, epilátor Silk-épil EverSoft se systémem 3D, nemusíte mít strach z bolesti. Systém Eversoft 3D ještě více omezuje nepříjemné pocity a usnadňuje odstraňování chloupků jemnou stimulací pokožky před epilací. Automaticky pulsující systém EverSoft stimuluje a uvolňuje pokožku před odstraněním chloupku, čímž snižuje nepříjemný pocit tahání na minimum.
Ženám, které ještě nikdy elektrický epilátor nepoužívaly, nabízí Braun nový Silk-épil EverSoft Easy Start, který jim začátky s epilací maximálně usnadní. Jak funguje? Hlavice Easy Start zabírá při první epilaci najednou méně chloupků, čímž omezuje nepříjemné pocity, a je zvláště šetrná k pokožce. Navíc je součástí epilační sady chladicí rukavice, která zabraňuje podráždění pokožky a zanechává ji svěží. Jakmile si pokožka na epilaci zvykne, můžete začít používat běžnou epilační hlavici, která se s přístrojem dodává.
Víte, že jediným epilátorem Braun můžete odstranit chloupky z různých částí těla? Jednoduše vyměníte hlavici. Součástí systému Silk-épil EverSoft Body systému je malá holicí hlavice velikostí a tvarem uzpůsobená i pro jiné části ženského těla, například podpaží nebo třísla. Kromě toho je systém vybaven nástavcem OptiTrim, který můžete použít před epilací ke zkrácení chloupků na nohou na optimální délku, čímž je celý proces ještě šetrnější.
Systém Silk-épil EverSoft Body v praktickém designu a módní barevné kombinaci kovově šedé s fialovou se prodává za doporučenou maloobchodní cenu 2990 korun, epilátor Silk-épil EasyStart v levandulové barvě stojí 2790 korun a model Silk-épil Solo EverSoft určený k epilaci nohou (šedožlutý) je k dostání za 2490 korun.

Právě teď se můžete zúčastnit naší nové soutěže o dva epilátory Silk-épil EverSoft Body, které věnovala firma Braun. Více se dozvíte na soutěžní podstránce Hrajte a vyhrajte.
Reklama