Ať už chodíte na Ženu-in dlouho, nebo jste zde nováčky či občasnými hosty, určitě už jste si všimli toho, že se zde nejen pasivně čte, ale také aktivně diskutuje. A to nejen pod konkrétními články, ale také na chatu a v DISKUTÁRNÁCH, neboli AUDITORIÍCH. Ty mají na Žena-in své stálé místo od začátku existence magazínu a denně se zde probere spousta zajímavých témat a problémů.
Doteď jste se museli spokojit s těmi tématy, které jsme vám za redakci předhodili mi – například Chlapi, Dětičky, Zdraví, Vtipy, Zvířátka, aj. Ode dneška (zkušebně od včerejška) ale máte možnost zakládat si své vlastní DISKUTÁRNY!, zcela podle libosti a potřeby. A stejně jako můžete moderovat svoji místnost na našem chatu, můžete i ovlivňovat to, co se děje na „vašem“ auditoriu. Například můžete zvolit, zda bude vaše diskutárna viditelná pro všechny, nebo jen pro ty uživatele, které si zadáte. Také můžete zvolit seznam uživatelů, kteří do vašeho diskusního klubu nebudou mít přístup. Do diskusí, založených některým z uživatelů Ženy-in, se dostanete pouze přihlášení.
Trápí vás nějaký problém, máte zdravotní potíže, trable s partnerem nebo dětmi, leží vám něco v žaludku? Založte si svoji vlastní diskutárnu už teď a TADY! Vyzkoušejte si, jak to šlape, a všechny případné připomínky směřujte na redakční auditorium Ženy-in nebo na e-mail podpora@zena-in.cz.
Reklama