Už naše pra pra babičky věděly, že některé rostliny mají příznivý vliv na ženský organismus. Neříkalo se tomu tehdy sice ještě PMS, deprese, menstruační bolesti nebo neplodnost, ale vědělo se, co a jak. Z léčivých bylin, které pomáhají ženám vyrovnávat hormonální hladiny v těle a tím pozitivně ovlivňují jejich pocity a zdraví, můžeme jmenovat například tolici setou, kozinec blanitý, anděliku čínskou, pampelišku lékařskou, benedikt lékařský, přesličku rolní, mátu peprnou a borůvku černou.
Těchto osm bylin je hlavní součástí čistě přírodního přípravku HerBust, který k nám přišel ze Spojených států amerických. Tento produkt byl vyvinut především jako přírodní lék pro nabytí hormonální rovnováhy, ale zároveň jej mnoho žen užívá pro zvětšení a zpevnění svého poprsí.
Ženy, které užívají HerBust, se shodly na tom, že u nich vymizela nepravidelná a bolestivá menstruace, křeče, silné krvácení, změny nálad, PMS, klimakterické obtíže, problémy neplodnosti, deprese, nervové napětí apod. Především však používají HerBust ke zpevnění a zvětšení svého poprsí, které se viditelně projeví po několika měsících užívání tohoto přípravku. I ženy, které příroda zrovna štědře neobdarovala, si díky HerBustu mohou zvednout jak své poprsí, tak sebevědomí, a to bez nákladných a tělu ne zrovna příznivých chirurgických zákroků.
Cena jednoho balení, které obsahuje 180 kapslí a vystačí vám na měsíc užívání, je 1250 korun.

Pokud se chcete o tomto přírodním přípravku dozvědět více, případně si jej objednat přes internet, můžete tak učinit na internetové stránce www.herbust.cz.
Reklama