Někdy není žena in, ale úplně out. Ano, out of order. Z šéfa, tchyně, dětí, psa, složenek, oparu na rtu... Nejvíc ji ale míchne, že její partner, který byl odjakživa v posteli hotový tygr, je náhle unavený a o milostné hrátky nemá nejmenší zájem. Co s ním? Vyměnit? Ale když on je jinak docela fajn. Takže? Rozsvítit ho znova, rozžhavit do běla! Takový úkol je nelehký, zejména, když odmítá viagru, ale když si uděláte postupný plán bitevní strategie, zvládnete to k nejvyšší obapolné spokojenosti.
Jestli má váš miláček kolo, přimějte ho k pravidelným projížďkám, nejlépe ve dvou, nikoli ovšem jen kolem bloku domů, ale měl by ujet řekněme dvě desítky kilometrů za týden. Při cyklistice dochází k prokrvení pánve a masáži prostaty, což je samozřejmě přesně to, co potřebujete. Pozor ale, aby se přehnaně dlouhou jízdou nevyčerpal či nedostal na koronární jednotku.
Prostatu ovšem můžete vybudit k horlivé činnosti i jinak, například akupresurou. Nečekejte ale, že muž má na těle zkrátka knoflík, na který zatlačíte a on se promění v šíleného erotomana. Přece jen ale masáží vnitřní strany jeho nohy před patou směrem ke kotníku dáváte důležitý povel prostatě. Někdo je také citlivý na dráždění bodu pod kolenní jamkou na zadní straně nohy, což způsobuje zvýšené vylučování pohlavních hormonů z nadledvinky. Jsou však i tací, které to jenom lechtá. Co se dá dělat, když nic jiného, aspoň se spolu zasmějete.