V hlavě jarní poplach všeobecné pohotovosti k zamilovanosti, chcete být půvab sám. Jestli máte pocit, že se pořád hledáte, pokud jde o barvy, které vám sedí, stačí náš bleskový kurz. Nejprve se ale sama sobě hluboce zahledíte v zrcadle do očí a přesně určíte jejich barvu. S ní báječně ladí barva komplementární, která je v protikladu.
Jestli jsou vaše duhovky zcela modré, jako obloha či pomněnky, klidně si dovolte nápadnou oranžovou a žlutou, slunku to ostatně na obloze také sluší. Modrošedé oči jsou častější, pro ty volte korálovou a jemnou fuchsiovou, jste zkrátka jako kytička. Je váš pohled modrozelený? Nebojte se být znova jako baby, budete úžasná v růžovém kostýmku.
Zcela zelené liščí oči snesou klasickou červeň, jste prostě takový revoluční typ. Oříškové oči si říkají o modrou, případně o purpurovou s převahou modré. Hnědooké ženy vyniknou v tyrkysovém či námořnicky modrém modelu, nejlépe na mořském břehu. A ty, které mají oči černé jako uhel, budou oslňovat v mechové či borovicové zelené, což je možná pro větší dramatický účinek zavede i s jejich milým do lesa. Účinek barvy na sebe nenechá dlouho čekat.
Reklama