Módní trendy se nevyhýbají ani spodnímu prádlu. Jednou je víc „in“ krajka, jindy satén, pastelové barvy střídají temná bordó a lahvově zelená, ale černá – ta je šik pořád. Každá z nás touží po krásném spodním prádle z hebkých materiálů, které by samozřejmě co nejvíc ladilo s tím, co máme na sobě. Když je nutné mít sladěnou kabelku a boty, spodní prádlo nesmí zůstat pozadu…
Černá barva je stálice, která sluší snad každé ženě. A to jak v odívání „navrch“, tak i v oblasti intimnější – ve spodním prádle. V případě, že jste si oblíbila „black image“ je pro vás navíc černé prádlo doslova životní nutností. Přece si pod černou halenku nevezmete bíle prosvítající podprsenku. A totéž platí i u kalhotek.
Velkou oblibu černého spodního prádla (Je tak sexy!) zaznamenala i společnost Johnson & Johnson, která se před časem rozhodla, že pro ženy, které si oblíbily černé spodní prádlo, vyrobí něco opravdu na míru – černou slipovou vložku, která bude díky své barvě ve spodním prádle naprosto diskrétní. Takže vedle klasických bílých slipových vložek můžete nyní používat i slipové vložky černé. Právě teď značka Carefree nabízí černé slipové vložky ve skvělé nabídce 16 + 10 navíc. Vyzkoušejte je.
Reklama