Ať už máme k dětem jakýkoliv vztah, skoro bez výjimky v nás dotyk s jejich hebkou kůží navozuje příjemné pocity. Možná máte čas od času výhrady vůči vlastní matce, ale málokdo by řekl, že mu její pohlazení - ať již v dobách ranného dětství nebo ještě třeba dnes - nepřináší ten známý pocit bezpečí a lásky.
Dotyky nás provázejí celý život, i když jim dnešní doba právě nepřeje. Odtahujeme se jeden od druhého - přiznejte si třeba, kdy naposled jste pohladila po tváři či po ramenou svého partnera. Dotek je komunikace a zároveň ve formě masáže je schopen u vás navodit stav pohody nebo naopak nejvyššího soustředění.
Relaxační masáž přináší uvolnění svalové i psychické, pomáhá našemu lymfatického a krevnímu systému a činnosti kůže. Sportovní masáž připraví vaše svaly i mozek do stavu bojové pohotovosti. A k tomu se navíc přidává ten báječný pocit, že o vás někdo pečuje a že váš čas patří bez vyrušování pouze vám. Dopřejte si pohodu a uvolnění, zasloužíte si to!

Právě teď si můžete příznivé účinky masáže na vaše tělo i na vaši duši vyzkoušet i vy, čtenářky Ženy-in, a to za zvýhodněnou cenu! Pokud přinesete vytištěný tento článek, dostanete 10 % slevu na jednu sportovně-relaxační masáž ve Fitness Clubu Olgy Šípkové v Praze 7. Na masáž se můžete objednat buď přímo u masérky Evy 0604/829 589 nebo na telefonu 02/667 11 888.
Reklama