Jedna z věcí, na které většina žen opravdu bazíruje víc než na čem jiném, je hygiena. Někdy ale i ta nejlepší snaha končí neúspěchem, protože například používáním nevhodných kosmetických přípravků si žena může způsobit spíš potíže než pocit čistoty. Dermatologové a gynekologové už léta varují, že používání příliš parfemovaných mýdel s nesprávným pH se dokonce může podílet na rozvoji různých infekcí, protože narušuje přirozenou rovnováhu prostředí.

Jemným a šetrným přípravkem, který je určen výhradně pro péči o citlivé oblasti ženské pokožky, je Intimate gel pro intimní hygienu, který nabízí švédská kosmetická firma Oriflame. Tento čirý mycí gel s jemnými čistícími složkami a výtažky z kokosového ořechu zajistí šetrné mytí i té nejcitlivější pokožky. Hodnota pH 5,5 odpovídá přirozenému pH pokožky a pečuje tak o její přirozenou rovnováhu.

Dalším výrobkem intimní hygieny Oriflame je intimní deodorant s rozprašovačem. Tento osvěžující deodorant bez alkoholu pomáhá zajistit ženě celodenní svěžest a přitom neruší vůni jejího parfému. Oba přípravky jsou dermatologicky testovány.

Právě teď se můžete zúčastnit soutěže o 10 balíčků Intimate od Oriflame, která probíhá v rubrice Hrajte a vyhrajte.
Reklama