Mezi výrobky dámské hygieny si v posledních letech získávají stále důležitější pozici slipové vložky, které jsou určené pro každodenní péči o osobní hygienu mimo dny menstruačního cyklu. Proč je vlastně ženy používají? Přečtěte si nejčastější argumenty, které uvádějí zákaznice na celém světě, které volí značku Carefree.

Důvodů, proč ženy používají slipové vložky v období mezi menstruacemi, je několik. Toto jsou ty hlavní:
· jako každodenní zvyk – kvůli pocitu čistoty a svěžesti po celý den
· kvůli absorpci pachů
· při gynekologických problémech (výtoky)
· proti nepříjemnému pocení (během cvičení, za horkého počasí)
· po sexu
· když očekávají menstruaci
· při inkontinenci

I když jsou slipové vložky určeny pro mezimenstruační použití, v některých případech ženy slipové vložky používají i během menstruace, a to na konci menstruace, kdy je menstruace velmi slabá, nebo jako doplněk během používání tamponů.

Podle průzkumů vedou v používání slipových vložek ženy ze západu Evropy, kde je spotřeba slipových vložek 2 - 3x větší než je spotřeba v zemích Střední a Východní Evropy, včetně České republiky. Naše západní sousedky ale doháníme rychlým tempem.
Co ženy očekávají od slipových vložek? Za nejdůležitější funkci slipových vložek pokládají spotřebitelky ochranu. Pak následuje pocit čistoty, svěžesti a sucha, diskrétnost a anatomický tvar, který se přizpůsobí tělu. Důležitým faktorem je také prodyšnost (slipové vložky umožňují proudění vzduchu, pokožka tak může dýchat) a pohodlí (slipová vložka zůstává přesně na svém míst, tedy žádné kroucení a posouvání).

Nové slipové vložky Carefree, se kterými přišla na podzim loňského roku na trh firma Johnson & Johnson, se mohou pochlubit dalšími vylepšeními. Jejich povrch je jemnější než kdykoliv dřív, svou jemností a měkkostí připomíná bavlnu. Nový anatomický tvar se skvěle přizpůsobí tělu a výsledkem je pohodlí při nošení. Nová absorpční vrstva rychle odvádí vlhkost do jádra vložky a povrch tak zůstává suchý a příjemný na dotyk. Superabsorpční jádro okamžitě mění vlhkost v gel a prádlo tak zůstává pěkně v suchu. Unikátní prodyšná lepicí vrstva umožňuje pokožce dýchat, a protože je celoplošná, máte jistotu, že vložka zůstane tam, kde má být.

Značka Carefree nabízí 4 varianty slipových vložek:
Airflow Fresh – prodyšné s lehkou svěží vůní
Fresh – s lehkou svěží vůní
Airflow – prodyšné
Black – černé pro maximální diskrétnost v černém prádle

V současné době probíhá na Ženě-in čtenářské testování prodyšných slipových vložek Carefree v rámci měsíční akce „Intimní hygiena“.
Reklama