Už je tady jaro. I když podle kalendáře přijde teprve za pár dní, dávno je cítit ve vzduchu. Jaro je právem nazýváno nejkrásnějším ročním obdobím a vy jej určitě ráda přivítáte ještě půvabnější než dřív. Koupíte si nové boty, šaty nebo kabelku, zajdete ke kadeřníkovi nebo na manikúru, ale především - budete ještě lépe pečovat o své tělo.
Trendem dnešní doby je hladká pokožka. Jak ji ale získat při co nejmenší námaze a hlavně bez nežádoucích pupínků, které se rády objeví po oholení žiletkou? Pokud budete dodržovat několik jednoduchých zásad, snadno to dokážete.
Předně je důležité, aby vaše žiletka byla ostrá. Nešetřete na ní a vždy ji včas vyměňte za novou. Nezapomeňte při holení použít speciální dámský gel nebo pěnu na holení, které pokožku zjemní. Po holení je třeba místo ošetřit speciálním balzámem nebo krémem, který pokožku zklidní, případně desinfikuje.

Máme pro vás tip pro hladké tělo bez chloupků od švédské kosmetické firmy Oriflame:
Hydratační gel na holení je bohatě pěnící gel s výtažkem z heřmánku, který nedráždí pokožku a napomáhá dokonalému oholení.

Balzám po holení je jemný gel s výtažkem z heřmánku, který zklidní a ochladí oholená místa. Vaše pokožka bude opět hladká a příjemná na dotek.

Dámský holící strojek Oriflame představuje rychlou a bezbolestnou cestu k dokonalému oholení. Při holení tímto strojkem se využívá žiletky, která chloupek oholí těsně u povrchu pokožky. Ke strojku jsou přibaleny ještě čtyři náhradních břity.
Reklama