Máte-li doma pubertální či předpubertální dceru, určitě vás dříve či později čeká okamžik, kdy se s ní začnete bavit o intimních tématech, pohlavním dospívání, menstruaci a sexu. Jestli se těchto debat poněkud ostýcháte nebo si nejste jistá, že budete znát odpovědi na všechny otázky, určitě se podívejte na internetové stránky www.intimlinka.cz.
Pokud máte doma připojení na internet, možná se na tyto stránky ráda podívá i vaše dcera a bude se na ně ráda vracet. Najde zde nejen přehledně řazené praktické informace v rubrikách Intimní hygiena, Tělesné změny v dospívání a Návštěva gynekologa, ale také odpovědi na nejrůznější otázky z oblasti dospívání, intimní hygieny, menstruace, sexu a antikoncepce. Každá návštěvnice webu má samozřejmě také možnost položit otázku, na kterou jí odpoví fundovaní odborníci.
Dospívající dívky také jistě ocení abecedně řazený slovníček pojmů, kde najdou vysvětleny výrazy, se kterými se v souvislosti s intimními tématy setkávají a na jejichž význam se někdy třeba stydí zeptat rodičů. Za pozornost stojí i podstránka odkazů na internetové stránky, které s Intimlinkou tématicky souvisejí. Tady zmiňme například stránky Muzea menstruace nebo stránky informující o hormonální antikoncepci.
Na hlavní stránce Intimlinky je rovněž umístěn odkaz na objednávkový formulář, pomocí kterého si může každá dívka objednat vzorkové balení čtyř tamponů o.b. zdarma (i s návodem pro zavádění).

Více najdete stránkách na www.intimlinka.cz.
Reklama