Nebude to už dlouho trvat a máme tady jaro! S tímto nejkrásnějším a nejněžnějším ročním obdobím na nás ženy obvykle přichází touha ještě víc se líbit a stejně jako květiny „rozkvést“. V tom nám může pomoci nová řada Oriflame Aqua Essence – Colour by Oriflame, kterou vám představí kosmetička Světlana Čiberová.
„Jarní novinky dekorativní kosmetiky představuji vždy s velkou radostí nejen pro ně samotné, ale i proto, že jaro je mé nejmilejší roční období,“ říká Světlana. „Letos na mě nová kolekce Aqua Essence zapůsobila ovšem tak silně, že okamžitě zmizela pochmurnost zimních dnů a nastalo velké jarní těšení. To ani trošku nepřeháním! Jednoznačně musím dát zapravdu autorům těchto výrobků, kteří o nich říkají, že jsou inspirovány vodou a svěžestí, navíc v sobě ještě skrývají ženskou důmyslnost, hebkost a důvěřivost.“
Kolekci tvoří tři sady – dvě v teplých tónech Golden Sand, což je kombinace žluto-zlaté a světle rezavě hnědé, Peach Nectar – světlá broskvově zlatá a oranžová a třetí sada je ve studených tónech Soft Aqua, což je kombinace světle modrých tónů a sytějších tyrkysových. V každé sadě najdete duo oční stíny, rtěnku a s ní dokonale ladící lak na nehty.
Bombastickou změnou je možnost nanášet stíny suchou nebo mokrou technikou. Co to znamená? Suchou techniku důvěrně známe – stíny se nanášejí štětcem nebo pěnovým aplikátorem tak, jak jsme běžně zvyklé – výsledný efekt je lehké jemné líčení. Při mokré technice je líčení intenzivnější – stačí pouze navlhčit štětec nebo pěnový aplikátor, případně i prst. Stíny mají vysokou přilnavost k povrchu pleti, proto déle vydrží a nevytvářejí záhyby.

Právě dnes začíná na stránce Hrajte a vyhrajte týdenní soutěž, jejíž vítězka se může těšit na jarní proměnu své image, která proběhne v pondělí 18. března. Světlana Čiberová výherkyni nalíčí právě za pomoci nové řady dekorativní kosmetiky Oriflame. Vy ostatní si o proměně přečtete v reportáži, která vyjde krátce nato.