Aby se vám i vašemu děťátku lépe spalo Johnson´s baby koupel pročišťující dýchací cesty V období, kdy se často mění počasí a venkovní teplota, může se lehko stát, že vaše děťátko prostydne a dostane rýmu. S ucpaným nosíkem a dýchacími cestami se ale špatně usíná. Miminko se v noci nevyspí, často se budí a pláče. Bezradní a nevyspalí rodiče nevědí, co dělat, aby svému dítěti ulevili a umožnili mu klidný spánek. Tady pomůže trocha aromaterapie. Jedním ze způsobů, jak děťátku pomoci uvolnit dýchací cesty nenásilným a příjemným způsobem je Johnson´s baby koupel pročisťující dýchací cesty.
Tato koupel nejen jemně myje pokožku, ale díky obsahu eukalyptu, mentolu a rozmarýnu pomáhá uvolňovat horní cesty dýchací. Stačí jen přidat koupel do vany a vaší koupelnou se bude linout příjemná vůně eukalyptu a mentolu. Dětská koupel pročisťující dýchací cesty je určena pro děti od tří měsíců. V případě, že dítě trpí astmatem nebo je jinak citlivé, poraďte se o použití koupele s lékařem.
Ačkoliv je koupel prvotně určena pro malé děti, můžete ji vyzkoušet nejen vy, ale i celá vaše rodina. Budete překvapeni, jak tento výrobek působí na unavené tělo a na ucpané dýchací cesty.
Reklama